Inwestycje biurowe i magazynowe

Inpro

Wróbla Staw

Gdańsk

miejscowość:
Gdańsk
dzielnica:
Jasień
miejsce:
ul. Jasieńska/Bażantowa mapa
deweloper:
Inpro
typ zabudowy:
jednorodzinna, szeregowa, wielorodzinna
metraż:
29 do 148 m2
sprzedaż:
w trakcie 
realizacja:
od 2010 r. do IV kw. 2015 r. w budowie
Wróbla Staw to osiedle realizowane przez Inpro przy ul. Jasieńskiej i Bażantowej w Gdańsku. Lokalizacja gwarantuje mieszkańcom ciszę, spokój oraz bliskość naturalnych terenów zieleni, a przede wszystkim obszaru wokół uroczego zbiornika od którego swoją nazwę wzięło osiedle. Niska zabudowa powoduje, że budynki nie konkurują z otaczającą je przyrodą i nie przytłaczają jej.

Inwestycja składa się z niskich, kameralnych budynków wielorodzinnych (pierwszy etap został zakończony w 2011 roku, drugi w 2012 roku), jednorodzinnych wolnostojących oraz w zabudowie bliźniaczej i szeregowej (dwa etapy zostały zakończone w 2013 roku, klucze do kolejnego deweloper przekazał właścicielom do końca 2014 roku, domy niesprzedane wykończone zostaną do końca marca 2015, najnowszy wprowadzony do sprzedaży etap ma zostać zakończony w maju 2016 roku).

W kolejnego kwartału inwestycji sukcesywnie (w trzech etapach) powstanie tu 320 mieszkań w czternastu budynkach trzy- i czterokondygnacyjnych. Budynki będą ogrodzone oraz wyposażone w całodobowy monitoring. Jego budowa rozpoczęła się w lecie 2013 roku, ostatni etap oddany zostanie do końca grudnia 2015 roku.

Do mieszkań na parterze przynależeć będą indywidualne ogródki. W budynkach powstaną także mieszkania dwupoziomowe.

Na terenie osiedla zaprojektowano place zabaw dla dzieci. Urządzana jest także zieleń z małą architekturą oraz parkingi naziemne.

Projekt wcześniej zakończonej części osiedla powstał w pracowni BJK Architekci, aktualnie realizowana część zaprojektowana została w Pracowni Architektonicznej Proconcept.
Jeżeli znalazłeś nieścisłość w prezentowanych materiałach - poinformuj nas:

Inne inwestycje dewelopera:

Dodaj zdjęcie
Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

lokalizacja
1
2
3
4
5
infrastruktura
1
2
3
4
5
architektura
1
2
3
4
5
cena / jakość
1
2
3
4
5
Tytuł:
Treść:
Autor:
E-mail (opcjonalny):
Klikając "wyślij", akceptujesz regulamin dodawania opinii.
zamknij

Opinie (razem: 33)

Dodaj opinię

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie niezwiązane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

- jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Przetargi

termin składania ofert do:

Moim zdaniem

Strefa start-up