stat

14. Międzynarodowe Targi Kolejowe TRAKO (4 opinie)

Zapraszamy na 14. edycję Międzynarodowych Targów Kolejowych TRAKO!

Polska TRAKO to największe i najbardziej prestiżowe w Polsce oraz drugie w Europie spotkanie branży transportu szynowego. W dniach 21-24 września zapraszamy do AMBEREXPO w Gdańsku, gdzie w centrum konferencyjno-wystawienniczym oraz w przestrzeni zewnętrznej Międzynarodowych Targów Gdańskich będzie można się zapoznać z najnowszymi trendami, rozwiązaniami technologicznymi, poziomem rozwoju systemów transportowych, infrastruktury kolejowej i nowościami w Polsce, Europie i na świecie. To także doskonała okazja do wymiany doświadczeń i spotkań w środowisku branżowym. TRAKO to nie tylko targi, ale też bogaty program merytoryczny.

A w nim:
Debaty - np. "Przemiany rynku kolejowego w Polsce i Europie - trendy, problemy i wyzwania" z udziałem Adiny Valean Europejskiej Komisarz ds. Transportu i Ministra Infrastruktury Andrzeja Adamczyka, "Kolej neutralna klimatycznie - czy w Polsce jest to możliwe"?, "Innowacyjne technologie dla kolei";

Konferencje - np. "Nocne podróże koleją po Europie", "Jak poprawić konkurencyjność kolei poprzez innowacje z zakresu bezpieczeństwa";

Seminaria - np. ""Stan bezpieczeństwa kolei", "Nowoczesne rozwiązania w trakcji elektrycznej w Polsce", "Systemy sterowania w transporcie szynowym";

Prezentacje firm Ostatniego dnia targów odbędzie się trzecia edycja Dnia Edukacji i Kariery w branży transportu szynowego. Patronat honorowy nad targami sprawują: - Minister Aktywów Państwowych - Jacek Sasin, - Minister Infrastruktury - Andrzej Adamczyk, - Prezes Urzędu Transportu Kolejowego - Ignacy Góra - Prezes Stowarzyszenia Elektryków Polskich - Piotr Szymczak

Patronat honorowy nad targami sprawują:
Minister Aktywów Państwowych - Jacek Sasin, Minister Infrastruktury - Andrzej Adamczyk, Prezes Urzędu Transportu Kolejowego - Ignacy Góra, Prezes Stowarzyszenia Elektryków Polskich - Piotr Szymczak.
Współorganizatorzy wydarzenia:
Alstom, Knorr-Bremse, MEDCOM, PESA, Track Tec.

Współpraca:
Ministerstwo Infrastruktury, Urząd Transportu Kolejowego, OSJD - The Organization for Cooperation of Railways, Izba Gospodarcza Komunikacji Miejskiej, Izba Gospodarcza Transportu Lądowego, Instytut Kolejnictwa, POLREGIO, Polska Izba Spedycji i Logistyki, Fundacja ProKolej, Railway Business Forum, Stowarzyszenie Elektryków Polskich, SIRTS - Stowarzyszenie na rzecz Interoperacyjności i Rozwoju Transportu Szynowego w Polsce, Stowarzyszenie Ekspertów i Menedżerów Transportu Szynowego, UNIFE - The European Rail Supply Industry Association.

W ramach wydarzenia odbywa się

Informacja o biletach

 • Bilet normalny
  20 zł
Wejście na teren targów będzie możliwe w piątek w godz. 10-16. Wejściówki w cenie 20 zł można kupić na miejscu, w recepcjach. Płatność tylko kartą płatniczą - nie obowiązują żadne zniżki.

Przeczytaj także

Opinie (4)

 • Niestety pojawiła się informacja, że dla publiczności targi kosztują aż 20 zł i to tylko jeśli chodzi o wystawę zewnętrzną (2)

  straszne zdzierstwo niby motywowane pandemią. A wstęp i tak tylko 19 września razem z dnami kariery gdzie też zawężono kto może przyjść.

  • 6 1

  • mała literówka wstęp tylko 24 września a nie 19 jak npisałem błędnie wcześniej

   • 0 1

  • Zawiedziona

   Można jeszcze kupić wejściówkę za 184zł za osobę i bez problemu wejść. Wróciliśmy do domu z niesmakiem ....

   • 2 1

 • noście maseczki

  nie wiadomo kto tam jest,skąd i czy zdrowa/y.

  • 3 3

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Moim zdaniem

Ludzie biznesu

Katarzyna Dobrzyniecka

Ekonomista, Absolwent Wydziału Ekonomicznego Uniwersytetu Gdańskiego Od ponad 10 lat Dyrektor...