stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

18. Międzynarodowe Targi Bursztynu Ambermart (2 opinie)

Przegląd aktualnych trendów w bursztynowej biżuterii i wzornictwie, 220 wystawców z 9 krajów, a na zakończenie wielkie świętowanie na najpiękniejszej gdańskiej uliczce - Mariackiej. Oto wizytówka 18. Międzynarodowych Targów Bursztynu AMBERMART, które w dniach 31 sierpnia - 2 września odbędą się w Gdańsku.

Targi Gra i Zabawa

lis 23-24

sobota - niedziela

Gdańsk,
bilety 20 - 30 zł
ulgowy 10-15 zł

20. Targi Ślubne Weselnik

sty 26

niedziela, godz. 10:00 - 17:00

Gdynia,
bilety 15-25 zł
W ROLI GŁÓWNEJ: BURSZTYN
Targi AMBERMART, jako drugie co do wielkości na świecie targi bursztynu, są wydarzeniem w branży jubilersko - bursztynniczej, którego nie można ominąć. Tym razem zaprezentuje się ponad 220 wystawców z 9 krajów (Polski, Austrii, Litwy, Łotwy, Niemiec, Rosji, USA, Wielkiej Brytanii i Włoch). A w roli głównej zobaczymy bursztyn w różnych odsłonach: jako element biżuterii w połączeniu ze złotem i srebrem, jako przedmioty użytkowe i dekoracyjne. Nie zabraknie tradycyjnych wyrobów jubilerskich ze złota, srebra oraz z kamieniami szlachetnymi. Biżuterię autorską i awangardową - tę dla najbardziej wyrafinowanych odbiorców - znajdziemy w Galerii Projektantów, zorganizowanej przy współpracy Stowarzyszenia Twórców Form Złotniczych.

Targom AMBERMART towarzyszą wystawy, warsztaty i kursy wiedzy o bursztynie. Można też będzie zmierzyć się z pracą jubilera pod okiem mistrzów zawodu i - co ważne - zbadać autentyczność bursztynu w targowym Laboratorium. Rok temu imprezę odwiedzili goście z 38 krajów, najliczniej z Chin, Niemiec, Wielkiej Brytanii, Węgier, krajów skandynawskich, arabskich oraz USA.

MARIACKA POD ŻAGLAMI
AMBERMART zakończy świętowanie na jednej z najpiękniejszych uliczek Gdańska - Mariackiej. Święto ulicy Mariackiej to przedsięwzięcie organizowane już po raz 8. przez Międzynarodowe Stowarzyszenie Bursztynników oraz Międzynarodowe Targi Gdańskie. Program wydarzenia wspólnymi siłami przygotowują jubilerzy, galernicy, artyści, restauratorzy i mieszkańcy. Legendarną bursztynową uliczkę ożywią wernisaże, koncerty, warsztaty, spotkania autorskie, pokazy mody i biżuterii. Tegoroczne motto brzmi: "Mariacka pod żaglami", zatem bohaterami wieczoru będą ludzie morza i podróżnicy. I w tak cudownie rozkołysanych, morskich klimatach świętować będziemy do późnego wieczora.

AMBERMART 2017 | www.ambermart.pl
termin: 31.08-01.09, godz. 10:00-18:00 | 02.09, godz. 10:00-16:00
miejsce: AMBEREXPO Centrum Wystawienniczo-Kongresowe, ul. Żaglowa 11, Gdańsk
organizator: Międzynarodowe Targi Gdańskie SA
dyrektor projektu: Ewa Rachoń | ewa.rachon@mtgsa.com.pl | t. 58 55 49 134
rejestracja online: goście branżowi, media: www.ambermart.pl, bilety - 20 zł

Opinie (2)

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Moim zdaniem

Ludzie biznesu

Piotr Witek

MBA, ACCA, biegły rewident, Partner Spółki Rewit Księgowi i Biegli Rewidenci, od listopada 2013...