- 1 Płace w budżetówce w górę. Czy 8 proc. wystarczy? (39 opinii)
- 2 Dlaczego stali klienci są gorzej traktowani? (29 opinii)
- 3 Ogromny "statek dźwig" już opuścił Gdańsk (44 opinie)
- 4 Pierwsza lokomotywa wodorowa (111 opinii)
- 5 Oferta: 10 mln zł za nabycie Arki (157 opinii)
- 6 NIK krytycznie o państwowych stoczniach (108 opinii)
20 lat doświadczenia w elektronice
Elhurt Sp. z o.o., założony w kwietniu 1990 roku, jest przykładem prężnie rozwijającego się przedsiębiorstwa w Trójmieście o całkowicie polskim kapitale, działającym nie tylko w całym kraju, ale również w wybranych państwach Europy.
Od samego początku Elhurt zajmuje się dystrybucją elementów elektronicznych w ilościach hurtowych. Jako najważniejsze fakty z życia spółki należy wymienić pozyskanie stabilnej grupy kilkuset klientów, budowę głównej siedziby wraz z magazynem oraz własnej fabryki wyposażonej w najnowocześniejszy park maszynowy w Gdańsku, rozpoczęcie produkcji kontraktowej CEM i świadczenie usług montażu elektronicznego, uruchomienie oddziału w Katowicach oraz wdrożenie certyfikatu ISO 9001:2000.
Do sukcesów Elhurtu można zaliczyć przede wszystkim zdobycie nagrody w konkursie Lidera Gdańskiej Przedsiębiorczości oraz kilkukrotne otrzymanie Gazeli Biznesu.
Obecnie firma zatrudnia kilkadziesiąt osób i od kilku lat uczestniczy m.in. w targach pracy organizowanych przez Politechnikę Gdańską oraz w programie Wakacyjny Staż, inwestując w absolwentów wyższych uczelni technicznych.
- Obecnie Elhurt aktywnie obsługuje około 700 klientów, ale liczymy, iż ta liczba wzrośnie w najbliższym czasie i uda nam się pozyskać kluczowych klientów za granicą - mówi dyrektor handlowy firmy Marcin Kass - Chcemy oferować swoje usługi przede wszystkim klientom średniej wielkości, a także planujemy rozbudować nasz park maszynowy by jednocześnie zwiększyć i poszerzyć możliwości firmy.
Miejsca
Opinie (25) 4 zablokowane
-
2010-09-02 21:53
hmm (2)
hmm
- 7 0
-
2011-03-02 08:24
recepta na "sukces" jest prosta: trochę układów + dużo wyzysku pracowników
- 8 1
-
2011-10-06 12:46
poszukuje stale pracowników
bo nikt nie chce robić za grosze po 12h
- 0 0
-
2011-03-02 06:16
Brawo!
Właśnie dzięki temu artykułowi dowiedziałem się "jak oni to robią"... Mam wrażenie, że oprócz pojedyńczych perełek historycznych, to reszta artykułów na trójmiasto.pl z miesiąca na miesiąc ma co raz bardziej żenujący poziom.
- 40 1
-
2011-03-02 06:45
a pracownicy zarabiają (1)
najniższą krajową, tak?
- 19 5
-
2011-03-05 11:51
Ja tam nie narzekam.
- 0 0
-
2011-03-02 06:56
jak widzę ten budynek jadąc obwodnicą..
to tak ładnie nie wygląda.. kiedyś gdy był pierwszy to był ładny. teraz są ładniejsze. o firmie nie mogę nic powiedzieć, mimo iż kolega przez lata tam pracował, jeszcze jak przy hali Oliwii się znajdowali.
- 4 0
-
2011-03-02 07:03
wyzysk ludzi (1)
to jest doskonały przykład jak dojść do sukcesu kosztem pracowników
- 11 8
-
2011-03-02 09:09
A ktoś ich zmusza do pracowania? Dodaj sobie wszystkie parapodatki do pensji i będziesz wiedział ile państwo ci kradnie a nie przedsiębiorca.
- 5 0
-
2011-03-02 07:08
Genialne! (2)
"Obecnie Elhurt aktywnie obsługuje około 700 klientów, ale liczymy, iż ta liczba wzrośnie w najbliższym czasie i uda nam się pozyskać kluczowych klientów za granicą".
Po prostu przepis na sukces. Jak oni doszli do tego wniosku?
"Chcemy oferować swoje usługi przede wszystkim klientom średniej wielkości, a także planujemy rozbudować nasz park maszynowy by jednocześnie zwiększyć i poszerzyć możliwości firmy".
Niespotykane! Odkrywcze! Gates i Jobs mogli by się od Was uczyć!- 10 9
-
2011-03-02 08:52
ZAZDROŚĆ STRASZNA RZECZ (1)
CZEPIASZ SIĘ BO CIĘ BOLI, ŻE KTOŚ DO CZEGOŚ DOSZEDŁ
- 3 2
-
2011-03-02 10:22
Nie, no jasne, że zazdraszczam.
Tyle, że artykuł jest zlepkiem marketingowych pierdołek, wyczytanych z firmowej ulotki.
Zamień w nim nazwę firmy na dowolną, daty, liczby i masz nieskończoną ilość bełkocików do publikacji.- 1 0
-
2011-03-02 07:08
Jak odnieść finansowy sukces?
Taki jest tytul.W artykule zamiast kilku cennych rad mamy reklame firmy.Czy ta reklama jest sponsorowana?Autor nie wysilil sie,pewnie na lawce w SKMce znalazl broszure reklamowa firmy lub "kopiuj -wklej" z stronki.Czy tak malo w trojmiescie sie dzieje iz trzeba strone zapelnic tak marnymi artykulami?Firmie Elhurt gratuluje sukcesu ,za taka reklame bym nie zaplacil ,sa pewne granice.
- 14 0
-
2011-03-02 07:16
Tez chciałbym odniesc sukces
Ale dotąd mi nie wyszło.........
Znowu w życiu mi nie wyszło.....- 7 1
-
2011-03-02 07:36
20 lat doświadczenia w elektronice
bravo artykul na miare jak zareklamowac firme!!! do dzienikarzyny- sprobuj zalozyc firme i zdobyc dotacje z urzedu pracy!!! jak ci sie to uda -to napisz artykul a wszystko na forum -;odszcekam!! Ta wiedza jest i bedzie dla innych -BEZZCENNA!!!!!! wiesz czemu ci sie ;redaktorku to nie uda-!!>???? bo to nie wykonalne bez znajomosci i protekcji ;kolesi'!! no nic lece po kolejna' lekcje' do urzedu pracy, bo tam pani urzednik wie wszystko najlepiej!! milego poranka.!
- 19 2
-
2011-03-02 07:42
A tak w ogóle...
... to artykuł z wykopalisk jakichś (maj 2010).
Brakuje nowszych?
Do roboty, redachtory. Do roboty!- 13 0
Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.