• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

25 lat działalności Saltus Ubezpieczenia

10 grudnia 2020 (artykuł sprzed 3 lat) 
Robert Łoś, prezes Saltus Ubezpieczenia Robert Łoś, prezes Saltus Ubezpieczenia

Wywodząca się z Trójmiasta firma Saltus Ubezpieczenia obchodzi w tym roku ćwierćwiecze swojej działalności. Nietypowy rok sprawił, że czas podsumowań przypadł na okres wzmożonego zaangażowania społecznego firmy. Pamiętając o swoich klientach i pracownikach, Saltus Ubezpieczenia zaangażował się w walkę ze skutkami pandemii.Saltus Ubezpieczenia od 25 lat stanowi ważną część rynku ubezpieczeniowego w Polsce. Pod wspólną marką działają dwa Towarzystwa Ubezpieczeniowe: Saltus Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych oraz Saltus Towarzystwo Ubezpieczeń Na Życie SA, które - dzięki efektowi synergii - oferują pełną gamę ubezpieczeń chroniących życie i majątek zarówno osób prywatnych, jak również podmiotów gospodarczych i instytucji.

Towarzystwo udostępnia także ubezpieczenia zdrowotne zapewniające dostęp do opieki medycznej w sieci ponad 1,6 tys. placówek w całym kraju.

Świętując ćwierćwiecze swojej działalności, Saltus Ubezpieczenia przygotował dla swoich klientów szereg ciekawych promocji, wydarzeń i konkursów, które z jednej strony rozpowszechniły wiedzę o firmie, z drugiej - pozwoliły klientom na okazyjne zakupy produktów będących zabezpieczeniem na przyszłość. I choć pandemia zweryfikowała wielkie plany, atrakcji z pewnością nie zabrakło.

Jubileusz ćwierćwiecza działalności Saltus Ubezpieczenia to dla nas wyjątkowy czas - czas, w którym dziękujemy za zaufanie naszym klientom, czas kiedy proponujemy im jeszcze bardziej atrakcyjne warunki ochrony ubezpieczeniowej - podkreśla Robert Łoś, prezes Saltus Ubezpieczenia. - Pandemia koronawirusa zmieniła nieco nasze plany, ale jednocześnie pozwoliła na zwiększenie zaangażowania społecznego i pomocowego - dodaje Robert Łoś.

Realne wsparcie w walce z pandemiąW 2020 r. Saltus Ubezpieczenia przekazał spółce Szpitale Pomorskie wsparcie finansowe na walkę na pierwszej linii frontu z epidemią, wsparł również Główny Inspektorat Sanitarny w sfinansowaniu pracy 100 dodatkowych konsultantów na call center GIS.

Saltus, jako pierwszy z ubezpieczycieli, zaproponował także firmom grupowe ubezpieczenie zdrowotne dla pracowników, pokrywające koszty i zapewniające organizację testów serologicznych na obecność wirusa SARS-CoV-2.

Oferta Saltus Ubezpieczenia była wielokrotnie wyróżniana w wielu ogólnopolskich konkursach i plebiscytach, jak np. Teraz Polska, Solidna Firma, Dobra Marka czy Etyczna Firma.

- Jesteśmy obecni na rynku od 25 lat. Od tego czasu jesteśmy z naszymi klientami i dla naszych klientów - podkreśla Robert Łoś. Kończąc z pewnością trudny rok 2020, mamy nadzieję, że już w najbliższym czasie w domowym zaciszu Polacy odzyskają spokój i zasiądą przy wigilijnych stołach, składając sobie życzenia i dzieląc się opłatkiem. Ja również życzę Państwu spokojnych, pełnych zdrowia i nadziei świąt Bożego Narodzenia.

* możliwość dodania komentarzy lub jej brak zależy od decyzji firmy zlecającej artykuł

Miejsca

 

Ludzie biznesu

Monika Płocke

Banking Technology, Head of Change and Technology Capabilities w Nordea Bank AB. Absolwentka...

Najczęściej czytane