60 nowych miejsc pracy w Arla Gdańsk

Zatrudnienie w gdańskim oddziale firmy Arla znajdzie 60 osób.
Zatrudnienie w gdańskim oddziale firmy Arla znajdzie 60 osób. mat.pras

ArlaMapka, koncern będący największym producentem przetworów mlecznych w Skandynawii, otwiera w Gdańsku nowe działy, które wzbogacą trójmiejskie centrum o dodatkowe 60 miejsc pracy. - Poszukujemy kandydatów gotowych do intensywnej i niezwykle ciekawej pracy polegającej na budowaniu zespołów w przyjaznym i bardzo inspirującym środowisku biznesowym - mówi Natalia Góra, GSS Development Senior Manager, Arla Gdańsk.Arla jest jedną z największych spółdzielni mleczarskich, należącą do 13,5 tys. dostawców mleka z całego świata. Międzynarodowa spółdzielnia zatrudnia łącznie ponad 19 tys. pracowników, a produkty wytwarzane z dostarczanego przez rolników mleka sprzedawane są w ponad 100 krajach.

Arla istnieje w Gdańsku od 2008 r.Centrum usług wspólnych w Gdańsku istnieje od 2008 r. i jest jedną z najdłużej funkcjonujących firm w obszarze Shared Service Center w Trójmieście. Aktualnie zatrudnia ponad 550 osób, głównie w obszarze IT, finansów, bankowości, rachunkowości, specjalistów ds. zakupów i HR.

- W 2022 r. zgodnie z planem rozwoju oraz strategią firmy otwieramy nowe działy, które wzbogacą nasze centrum o dodatkowe 60 stanowisk pracy - mówi Anna Milanowicz, Head of HR Operations Poland.
Arla Gdańsk to znany pracodawca na trójmiejskim rynku. Rozpoznawalny jest w obszarach, w których funkcjonuje od lat, czyli finanse, IT, HR, dział zakupów.

- W ciągu ostatnich kilku miesięcy intensywnie pracowaliśmy nad powiększeniem zakresu naszej odpowiedzialności i tym samym oferty dla kandydatów zainteresowanych pracą w nowoczesnym i rozwijającym się centrum usług biznesowych - mówi Natalia Góra, GSS Development Senior Manager. Dodaje: - Najnowsze zespoły to Member Relations (obsługa najważniejszego klienta wewnątrz firmy, tj. farmerów będących właścicielami Arli) oraz European Transport Control Center. W obydwu przypadkach poszukujemy kandydatów gotowych do intensywnej i niezwykle ciekawej pracy polegającej na budowaniu zespołów w przyjaznym i bardzo inspirującym środowisku biznesowym.

Znasz język: szwedzki, duński, niemiecki lub francuski? Zgłoś się do ArliZatrudnienie w Arla GSS mogą znaleźć zarówno osoby dopiero zaczynające swoją karierę zawodową, jak i specjaliści mający doświadczenie w zakresie operacji biznesowych z różnych obszarów. Co więcej, firma stale poszukuje kandydatów z językami obcymi, takimi jak szwedzki, duński, niemiecki i francuski.

- Jesteśmy otwarci na kandydatów, którzy rozważają dołączenie do globalnej organizacji i na etapie wstępnych rozmów rekrutacyjnych przedstawiamy ścieżki rozwojowe w naszym centrum. Co więcej, na podstawie wstępnego wywiadu z kandydatami możemy zaproponować role, które będą odpowiadać kwalifikacjom, umiejętnościom i zainteresowaniom naszych kandydatów - kończy Anna Milanowicz.

Wszyscy zainteresowani pracą w Arla Gdańsk mogą sprawdzić aktualne oferty bezpośrednio na stronie firmy - jobs.arla.pl.* możliwość dodania komentarzy lub jej brak zależy od decyzji firmy zlecającej artykuł

 

Ludzie biznesu

Łukasz Żelewski

Prezes zarządu Agencji Rozwoju Pomorza od 2007 roku. Wcześniej pełnił funkcję Zastępcy Dyrektora...