stat
Impreza już się odbyła

Agro na Obcasach (1 opinia)

Serdecznie zapraszamy na prestiżowe spotkanie kobiet z branży rolniczej. Wydarzenie "Agro na Obcasach", którego organizatorem jest Bank BNP Paribas, odbędzie się 23 października w Starym Maneżu w Gdańsku o godz. 17:00. Główną atrakcją będzie koncert Waldemara Malickiego "Co tu jest grane?".

"W zmieniającym się świecie nic nie dzieje się bez kobiet..." niezaprzeczalnie rola kobiet mieszkających na terenach wiejskich rośnie. Kobiety coraz chętniej i aktywniej uczestniczą w podejmowaniu decyzji o kierunku rozwoju prowadzonego biznesu.

Dostrzegając ten pozytywny trend Bank BNP Paribas stworzył projekt "Agro na obcasach" - program dedykowany kobietom mieszkającym i działającym w sektorze rolnym.

Świadomość działań powstających z inicjatywy kobiet oraz ich niezwykłe osiągnięcia w codziennej pracy na rzecz rozwoju agrobiznesu pozwoliły na stworzenie projektu, który daje możliwość wymiany doświadczeń, w atmosferze sprzyjającej kreatywności i osobistemu rozwojowi.

W tym roku, w czwartej edycji projektu zaplanowano 7 spotkań w skali całego kraju.

Najbliższe spotkanie odbędzie się 23 października w Starym Maneżu w Gdańsku, wydarzenie uświetni koncert Waldemara Malickiego "Co tu jest grane?".

Wśród gości specjalnych będzie m.in. Prezes Pomorskiej Izby Rolniczej Wiesław Burzyński, Dyrektor Bankowości Detalicznej i Biznesowej BNP Paribas Makroregion Gdańsk Sebastianem Szkołut oraz Ekspert ds. Agro BNP Paribas Wojciechem Tram.

---

Partnerem wydarzenia jest Pomorska Izba Rolnicza.

Opinie (1)

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Moim zdaniem

Ludzie biznesu

Andrzej Biernacki

Prezes zarządu Ekolan SA. W 1997 roku Andrzej Biernacki i firma EKOL powołali do życia EKOLAN....