Inwestycje biurowe i magazynowe

Semeko

Alvarium

Gdynia

miejscowość:
Gdynia
dzielnica:
Redłowo
miejsce:
al. Zwycięstwa Mapka
deweloper:
Semeko
typ zabudowy:
powierzchnia biurowa, handel i usługi, wielorodzinna, wysoka
metraż:
45 do 135 m2
sprzedaż:
w trakcie 
realizacja:
od I kw. 2018 r. do III kw. 2023 r. w budowie
forum:
dyskusje o inwestycji
Inwestycja powstaje przy głównej arterii komunikacyjnej Trójmiasta, co zapewni dobrą komunikację z centrum Gdyni oraz innymi dzielnicami miasta. Zaletą lokalizacji jest także pełna dostępność infrastruktury dzielnicowej, która zapewni komfort codziennego życia. Przyszli mieszkańcy blisko będą mieli także do lasów Kępy Redłowskiej oraz na plażę.

Alvarium składać się będzie z zespołu budynków mieszkalnych z przestrzenią na usługi i handel. W ramach kompleksu powstanie także budynek biurowy oraz podziemne hale garażowe z miejscami postojowymi. W sumie powstaną cztery budynki o wysokości od siedmiu do dziewięciu kondygnacji nadziemnych oraz 17-kondygnacyjna dominanta.

Inwestycja do użytku oddawana jest etapami. W dwóch pierwszych budynkach, które zlokalizowane są od strony ul. Legionów, do połowy 2020 roku powstały 122 mieszkania. Trzeci budynek z 48 lokalami gotowy będzie w sierpniu 2021, a ostatnia - wysoka na siedemnaście kondygnacji - dominanta gotowa będzie we wrześniu 2023 roku.

Projekt powstał w pracowni BJK Architekci, zmiany do niego naniesione zostały w pracowni projektowej dewelopera.

W pobliżu

Zapytaj dewelopera o ofertę

Deweloper: Semeko
Polityka prywatności
Jeżeli znalazłeś nieścisłość w prezentowanych materiałach - poinformuj nas:

Więcej na temat tej inwestycji:

Inne inwestycje dewelopera:

Opinie (32) 1 zablokowana

 • senior rafal

  ktos w opiniach odnosnie tego kompleksu napisal paskudne blokowiska chyba najaral sie trawy bo pisze glupoty ja rozumiem ze kazdy swoj gust wyobrarzam sobie co onby stworzyl baraki jakie byly na obluzu albo lepianki na meksyku zastanow sie człowieku co ty piszesz

  • 12 0

 • (1)

  Za 70 m w wysokich piętrach chcą ponad milion . Kazde piętro wyżej podbija cenę o sto tys. Drugie Miejsce parkingowe To luksus według pani z działu handlowego .. Podsumowujac cena do lokalizacji jest grubo zawyżona .

  • 1 8

  • To jest inwestycja na dolnym tarasie, tuż obok jedynego sensownego transportu zbiorowego w Trójmieście (SKM), dodatkowo w dzielnicy z pełną, bogatą infrastrukturą handlowo-usługową, dostępem do szkół, przedszkoli itp. Jako bonus swobodnie pieszo można stamtąd dojść na plażę, a z wspomnianych wyższych pięter jest widok na morze. A więc jaka jest odpowiednia cena, biorąc pod uwagę, że za 500 - 600k otrzymamy 70m2 na Chwarznie albo Jasieniu, skazani na wieczność w korku w aucie? Serio pytam, bez sarkazmu. Pozdrawiam.

   • 18 2

 • grupa dla mieszkańców Alvarium jest na facebooku: Alvarium - mieszkańcy

  grupa dla mieszkańców Alvarium jest na facebooku: Alvarium - mieszkańcy

  • 2 0

 • Gratulacje dla zwycięzcy!!!!! Takie budynki powinno się budować, jeżeli Gdynia ma odzyskać dawną świetność!

  • 4 1

2

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Moim zdaniem

Ludzie biznesu

Krzysztof Stepokura

Prezes formy Eurotel. W 1994 roku założył firmę telekomunikacyjną Martel, która od 1996 roku była...