Arena Mówców. Symbioza wiedzy i praktyki

Arena Mówców to połączenie sportowców i mówców motywacyjnych. Spotkanie odbędzie się w Gdynia Arenie.
Arena Mówców to połączenie sportowców i mówców motywacyjnych. Spotkanie odbędzie się w Gdynia Arenie. fot. Joanna Kurkowska / Trojmiasto.pl

Aby odnosić sukcesy na polu zawodowym czy w biznesie, potrzebna jest determinacja i motywacja. Przydaje się też... inspiracja. Gdy widzimy kogoś, kto pokonał przeciwności losu i osiągnął trudne do zrealizowania cele, sami nabieramy wiary, że wszystko jest możliwe, i zaczynamy działać. Takich inspirujących ludzi spotkamy na Arenie Mówców.Spotkanie pod nazwą Arena Mówców odbędzie się już w piątek, 28 lutego, w Gdynia Arenie (ul. Kazimierza Górskiego 8). Jest to wydarzenie skierowane właśnie do tych, którzy szukają inspiracji i motywacji.

- Często szukamy metod do zmotywowania się, gdy w rzeczywistości brakuje nam determinacji. Zainspirowani staramy się przełożyć inspirację na konkretne efekty, ale to wcale nie jest takie proste, jak się nam wydaje. Gdy widzimy kogoś, kto pokonał przeciwności losu, osiągnął trudne do zrealizowania cele, spełnił swoje marzenia, sami nabieramy wiary, że jest to możliwe i zaczynamy działać. Dlatego zaprosiliśmy wybitnych sportowców i inspirujących mówców na jedno, wspólne wydarzenie, żeby dać wiedzę i metody sprawdzone w praktyce - zachęcają organizatorzy wydarzenia.
Arena Mówców to połączenie sportowców i mówców motywacyjnych, symbioza wiedzy i metod sprawdzonych w praktyce, której celem jest pokazanie szerszej perspektywy i odnalezienia w sobie tego odpowiedniego czynnika, który przybliży nas do celu.

Wydarzenie kierowane jest zarówno do osób zainteresowanych tematyką rozwoju osobistego, ludzi ze świata biznesu i aktywnych zawodowo, ale także do sportowców, młodego pokolenia i licznych "fanów", i obserwujących zaproszonych gości. Jest to kilka godzin pełnych inspiracji, konkretnych historii z życia, wymiany doświadczeń i cennych wskazówek. Arenę Mówców wyróżnia specjalny dobór prelegentów o wysokim poziomie prezentowanych treści i doświadczenia.

Wśród prelegentów są: Jacek Walkiewicz, psycholog, absolwent Uniwersytetu Warszawskiego, jeden z najbardziej rozpoznawalnych polskich mówców, Łukasz Jakóbiak, mówca inspirujący, który 2014 roku znalazł się w rankingu 50 najbardziej kreatywnych w biznesie magazynu Brief, Jakub B. Bączek, trener mentalny mówca inspiracyjny, przedsiębiorca, autor, podróżnik, Karol Bielecki, piłkarz ręczny, reprezentant Polski, uczestnik Igrzysk Olimpijskich, Bartosz Ostałowski, jedyny na świecie profesjonalny kierowca sportowy, który nie ma obu rąk i samochód prowadzi stopą, oraz Otylia Jędrzejczak, mistrzyni olimpijska w pływaniu, multimedalistka Mistrzostw Świata, Europy i Polski.

Opinie (10) 1 zablokowana

 • (1)

  Dojenie karierowiczów i korpo fretek z hajsu w ramach powtarzania angielsko brzmiących frazesów to obecnie bardzo dobry biznes;) Internet ostatnio napełnił się całą rzeszą takich cudaków. Miałem okazję prześwietlić życiorys zawodowy kilku z nich i czar prysł;) No ale duże miasta napełniły się przyjezdnymi karierowiczami żądnymi uczestnictwa w wyścigu szczurów bo mają kompleksy osobiste. Dla ajfona w ratach, czy plastykowego reno w leasingu od szefa, czy też uścisku jego ręki- by sprzedali swoją matkę.

  • 31 2

  • Ciekawe co Ty osiagnales

   Pewnie etat na poczcie

   • 1 10

 • Największy rak XXI wieku

  Mówcy motywacyjni, którzy prawią dyrdymały, że jak będziesz wstawać 15 minut wcześniej i wychodził z pracy nie o 16ej a o 16.20 to dostąpisz sukcesu zawodowego :) Tymczasem prawdą jest, że to zwykli gołodupcy z kredytem na apartament 30m2 na Szadółkach, którzy dojeżdżają tramwajem nie dlatego, że żyją ekologicznie, tylko, że ich kochany bank odmówił im wsparcia kredytowego na nowiuśkie autko z salonu :)
  Jeszcze dekadę temu swoje triumfy święcił marketing MLM dzisiaj jest to samo, tylko zamiast szukać frajerów na ubezpieczenia i kredyty to szuka się łosi, co będą ci płacić za to że trochę im połechtasz ego ładnymi słówkami. Oczywiście występ w nowoczesnym garniturze wypożyczonym na hali targowej, bo jak wspominał manager - żeby coś dostać trzeba coś dać od siebie. I tak ten łańczuszek obłudy się kręci - nowo przyjęty w szeregi orator motywacyjny sponsoruje zobowiązania kredytowe starego lisa, który już tylko szuka kolejnych jeleni na których będzie spijać krew :)

  Pozdrawiam uczciwie pracujących :)

  • 37 2

 • zastanawiam się?

  200 zł , sporo. Nigdy nie byłem uczestnikiem takiego wykładu. Może warto?
  Zastanawiam się czy po gremialnym opuszczeniu strefy komfortu rozpocznie się impreza rodem z filmu Martia Scorsese ;-)

  • 13 4

 • Kreacja siebie, farmazony i robienie kasy.
  Najlepsi są ci co opowiadaja jak zarobić a jedynie co im się udało to wydać książki i nagrac wideo na YT.

  Humor poprawiają mi jeszcze ci co pozują na inwestorów bez wsadzenia na dzień dobry pieniędzy. Mistrzowie lewara, kredytów kupieckich i flipów na nieruchomosciach. A w rzeczywistości słupy, spadkobiercy, oszuści, mający dostep do informacjj poufnych, dłużnikach, ludzi w tarapatach, chorobie) lub tacy którzy mieli dobre posadki na których zarobili pieniądze które po prostu inwestują dorabiając ideologię.

  • 15 0

 • Będzie jak zawsze

  Ludzie usłyszą o tym, że muszą opuścić swoją strefę komfortu, bo wszystko co najlepsze, jest poza nią. Przybiją piątkę z osobą po lewej i po prawej, wykonają kilka pajacyków i głośno krzykną "mogę wszystko!". Podniosą sobie w ten sposób energię na 3-4 dni. Na forach i na Facebooku pojawi się wysyp komentarzy, w których ludzie opiszą jak bardzo ich życie się zmieniło na drugi dzień po szkoleniu. Po tych kilku dniach wszystko wróci do stanu wyjściowego. Ludzie jednak zapamiętają, jak dobrze czuli się po szkoleniu. Będą myśleć, że są za mało zmotywowani, więc wykupią kolejne szkolenie. Organizatorzy i mówcy zarobią wielkie pieniądze. Część z nich stała się bogata opowiadając o tym, jak stać się bogatym.

  • 17 0

 • Masz inny wybór

  Jeżeli umiesz czytać ze zrozumieniem możesz za 200 zł. kupić i przeczytać cztery, a za 500 zł. dziesięć książek na temat motywacji i wytrwałości w dążeniu do osiągnięcia zamierzonego celu. Jeżeli skorzystasz z biblioteki publicznej to będziesz mógł za darmo przeczytać ich jeszcze więcej.

  • 10 0

 • Myślę, że w Gdyni ta impreza zyska poklask

  Miasto nowoczesne z morza, w którym przede wszystkim bardzo dużo się prawi o sukcesie. A recepta na lokalny sukces jest bardzo prosta - sprzedać po cichu działkę deweloperowi lub namalować coś głośno w mediach białą farbą. Mówię jak jest i nie chcę za to złotówki, niedziela niehandlowa.

  • 8 2

 • Łatwiej nakarmić się mową mówcy

  Niż faktycznie coś zmienić lub chociażby spojrzeć na siebie krytycznie
  Wolę pójść na spacer

  • 8 0

 • od gadania jeszcze nikomu kapitalu i majatku nie przybylo

  • 4 0

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Moim zdaniem

Ludzie biznesu

Andrzej Adler

Prezes zarządu i jeden z współzałożycieli DGT, firmy zajmującej się telekomunikacją i...