stat

Arena Mówców. Symbioza wiedzy i praktyki

Arena Mówców to połączenie sportowców i mówców motywacyjnych. Spotkanie odbędzie się w Gdynia Arenie.
Arena Mówców to połączenie sportowców i mówców motywacyjnych. Spotkanie odbędzie się w Gdynia Arenie. fot. Joanna Kurkowska / Trojmiasto.pl

Aby odnosić sukcesy na polu zawodowym czy w biznesie, potrzebna jest determinacja i motywacja. Przydaje się też... inspiracja. Gdy widzimy kogoś, kto pokonał przeciwności losu i osiągnął trudne do zrealizowania cele, sami nabieramy wiary, że wszystko jest możliwe, i zaczynamy działać. Takich inspirujących ludzi spotkamy na Arenie Mówców.Spotkanie pod nazwą Arena Mówców odbędzie się już w piątek, 28 lutego, w Gdynia Arenie (ul. Kazimierza Górskiego 8). Jest to wydarzenie skierowane właśnie do tych, którzy szukają inspiracji i motywacji.

- Często szukamy metod do zmotywowania się, gdy w rzeczywistości brakuje nam determinacji. Zainspirowani staramy się przełożyć inspirację na konkretne efekty, ale to wcale nie jest takie proste, jak się nam wydaje. Gdy widzimy kogoś, kto pokonał przeciwności losu, osiągnął trudne do zrealizowania cele, spełnił swoje marzenia, sami nabieramy wiary, że jest to możliwe i zaczynamy działać. Dlatego zaprosiliśmy wybitnych sportowców i inspirujących mówców na jedno, wspólne wydarzenie, żeby dać wiedzę i metody sprawdzone w praktyce - zachęcają organizatorzy wydarzenia.
Arena Mówców to połączenie sportowców i mówców motywacyjnych, symbioza wiedzy i metod sprawdzonych w praktyce, której celem jest pokazanie szerszej perspektywy i odnalezienia w sobie tego odpowiedniego czynnika, który przybliży nas do celu.

Wydarzenie kierowane jest zarówno do osób zainteresowanych tematyką rozwoju osobistego, ludzi ze świata biznesu i aktywnych zawodowo, ale także do sportowców, młodego pokolenia i licznych "fanów", i obserwujących zaproszonych gości. Jest to kilka godzin pełnych inspiracji, konkretnych historii z życia, wymiany doświadczeń i cennych wskazówek. Arenę Mówców wyróżnia specjalny dobór prelegentów o wysokim poziomie prezentowanych treści i doświadczenia.

Wśród prelegentów są: Jacek Walkiewicz, psycholog, absolwent Uniwersytetu Warszawskiego, jeden z najbardziej rozpoznawalnych polskich mówców, Łukasz Jakóbiak, mówca inspirujący, który 2014 roku znalazł się w rankingu 50 najbardziej kreatywnych w biznesie magazynu Brief, Jakub B. Bączek, trener mentalny mówca inspiracyjny, przedsiębiorca, autor, podróżnik, Karol Bielecki, piłkarz ręczny, reprezentant Polski, uczestnik Igrzysk Olimpijskich, Bartosz Ostałowski, jedyny na świecie profesjonalny kierowca sportowy, który nie ma obu rąk i samochód prowadzi stopą, oraz Otylia Jędrzejczak, mistrzyni olimpijska w pływaniu, multimedalistka Mistrzostw Świata, Europy i Polski.

Opinie (10) 1 zablokowana

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Moim zdaniem

Ludzie biznesu

Monika Płocke

Banking Technology, Head of Change and Technology Capabilities w Nordea Bank AB. Absolwentka...