Inwestycje biurowe i magazynowe

miejscowość:
Gdańsk Śródmieście
dzielnica:
Śródmieście
miejsce:
Wałowa mapa
deweloper:
LC Corp
typ zabudowy:
wielorodzinna, wysoka, powierzchnia biurowa, handel i usługi
metraż:
33 do 100 m2
sprzedaż:
w trakcie 
realizacja:
od I kw. 2016 r. do IV kw. 2018 r. w budowie
forum:
dyskusje o inwestycji
Bastion Wałowa to pierwszy mieszkaniowy projekt, który powstaje na terenie Młodego Miasta. To obszar, który w najbliższych latach ma się intensywnie rozwijać. Blisko jest stąd do dworca kolejowego i SKM, tramwaju i autobusów, a jednocześnie do ścisłego centrum miasta i jego infrastruktury.

Bastion Wałowa składać się będzie z czterech ok. 55-metrowych budynków 18-kondygnacyjnych. Wieżowce będą umiejscowione parami na jednej płycie garażowej. Miejsca postojowe przewidziano na kondygnacji -1 oraz na parterze, którego wysokość od strony zewnętrznej wyniesie 4,35 m.

Inwestycja realizowana jest w dwóch etapach. W ich ramach powstaną atrakcyjnie zagospodarowane części wspólne z miejscami rekreacji dla mieszkańców, naziemnymi miejscami postojowymi, reprezentatywnym holem wejściowym. W pierwszym etapie, którego realizacja ma być zakończona w pierwszym etapie 2018 roku powstają wieże druga i czwarta, w drugim, który będzie oddany do końca 2018 roku - wieża pierwsza i trzecia.

Od strony ul. Wałowej przewidziano zabudowę biurowo-usługową. Jej bryła ma przesłonić od strony Wałowej dolne partie zabudowy mieszkaniowej.

Autorem projektu jest biuro Mc Concept S.C. Projekt części biurowej przygotowuje warszawskie biuro Kuryłowicz & Associates.


Jeżeli znalazłeś nieścisłość w prezentowanych materiałach - poinformuj nas:

Inne inwestycje dewelopera:

Dodaj zdjęcie

Opinie (9)

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

lokalizacja
1
2
3
4
5
infrastruktura
1
2
3
4
5
architektura
1
2
3
4
5
cena / jakość
1
2
3
4
5
Klikając "wyślij", akceptujesz regulamin dodawania opinii.
13.10.2017 wprowadzono zmiany w regulaminie.
zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie niezwiązane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

- jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Moim zdaniem

Strefa start-up