Wydarzenie

stat

Biznes kocha Kobiety #7

UWAGA! Wydarzenie już się odbyło

data:
14 marca 2018 (środa)
godzina:
17:30 - 20:30
miejsce:

Zatoka Sztuki  mapa

adres:
Sopot, al. Franciszka Mamuszki 14
bilety:
59-89 zł - szczegóły w opisie

Zatoka Sztuki w Sopocie zaprasza na siódme spotkanie z cyklu Biznes kocha Kobiety!HARMONOGRAM:
17:30 Rejestracja
17:50 Powitanie
18:00 "Zmiana w biznesie czyli rozmroź, zrób zmianę i zamroź" - Aleksandra Pogorzelska
18:40 "Content, który lubi Google" - Kamil Wawer
19:00-19:25 Przerwa
19:30 "Zbyt mądrzy na Twoje reklamy. Rzecz o influencer marketingu" - Magdalena Urbaniak
20:00 Rozstrzygnięcie zabawy z BKK
20:30 Zakończenie

Prelegenci:
Magdalena Urbaniak, Global Communications Manager w Brand24, CEO w Tractormania.pl
Magda o sobie: Dbam o globalną komunikację w Brand24. Uważam, że marketing influencer jest najbardziej obiecującym sposobem budowania uczciwych relacji i wspierania zarówno osobowości, jak i marek. Uwielbiam dzielić się spostrzeżeniami na temat mediów społecznościowych i marketingu na naszych i zewnętrznych blogach. Prowadzę podcast marki BrandTalks, w którym mam przyjemność rozmawiać ze wspaniałymi ekspertami w branży. Założyłam i prowadzę bloga Tractormania.pl. Jestem z miasta, kocham traktory.

Aleksandra Pogorzelska, Psycholog biznesu, trener, coach
Specjalizuje się w pracy coachingowej z zarządami organizacji oraz menedżerami przy wdrażaniu strategii działania, mowach motywacyjnych oraz szkoleniach z zakresu umiejętności miękkich (championconsultin.pl). Trener II klasy pływania. Od 22 lat startuje w triathlonach - ukończyła ich blisko 100. Wielokrotna medalistka.

W oparciu o doświadczenia sportowe i biznesowe stworzyła prestiżowe programy: Business Champion Development z udziałem Mistrzów Olimpijskich, Sportu i Motywacji oraz Business Strategy Program optymalizujący funkcjonowanie organizacji na wszystkich poziomach. Swoimi doświadczeniami dzieli się także na stronie www.triathlonistkawbiznesie.pl. Współautorka kursu on-line ABC Psychologii Sportu. Współpracowała z firmami takimi jak: Noble Bank, BNP Paribas, Alior Bank, Ekolan, Herbapol, Coca - Cola Polska, Dolina Charlotty Resort and Spa czy Zakłady Mięsne Zielińscy. Prywatnie żona Wojtka - pasjonata triathlonu oraz mama Jakuba (11 lat) i Zosi (8 lat). Wraz z rodziną zbudowała swoją oazę na wsi, gdzie hoduje ekologiczne warzywa i owoce.

Kamil Wawer, Head of Business Development w Senuto
Od początku kariery zawodowej związany z K2 Media, odpowiadał za markę S3 wspierającą MŚP w marketingu online. W SENUTO odpowiada za opiekę nad bieżącymi klientami firmy oraz nawiązywanie kontaktów i sprzedaż narzędzia nowym użytkownikom platformy. Dodatkowo, współtworzy strategię ekspansji spółki na rynki zagraniczne. Do jego zadań należy również budowanie działu Client Service, który usprawni komunikację pomiędzy SENUTO a jego partnerami. W wolnym czasie słucha audiobooków.
Informacja o biletach:
Kup bilet dla siebie za 59 zł www.bit.ly/bkk7-bilet
lub dla dwóch osób za 89 zł www.bit.ly/bkk7-bilet-2os

Możesz również opłacić swoje uczestnictwo wpłacając określoną kwotę na nasze konto:
32 1750 0012 0000 0000 3320 9126
W tytule przelewu wpisz: BKK7 Imię i Nazwisko, e-mail
bilety 75-95 zł
Kup bilet
Dodaj zdjęcie

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

Regulamin dodawania opinii

zamknij