stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Biznesmandala x Zapytaj Mokoszy

Słowo "mandala" pochodzi z sanskrytu i oznacza "koło". Gdy się rozejrzymy po świecie natury, wszędzie dostrzeżemy okręgi - od tarczy słońca, po kształt muszli czy wzór słoi na pniu drzewa. Linie proste w przyrodzie nie występują. Można projektować biznesy, pamiętając o tym, że jesteśmy częścią wszechświata, nie mniej niż drzewa i gwiazdy, i tak jak one, mamy prawo tu być.

bilety 30,00 zł

Warsztaty cukiernicze

lut 9

niedziela, godz. 8:30

Gdańsk,
bilety 350 zł
Zapraszamy wszystkie osoby, zainteresowane projektowaniem i rozwijaniem swoich biznesów, niezależnie od stopnia zaawansowania. Będziemy bawić się mastermandalą - złożoną z 7 zaprojektowanych przeze mnie mandal, służących jako pomoc w procesie projektowym. Uczestnicy dowiedzą się też jak można pracować z innymi kolistymi modelami, mandalą księżycową oraz kołem Dragon Dreaming, wywodzącym się z tradycji rdzennych ludów Australii.

Czas trwania: 3h
Inwestycja: 120 zł

Agata Dutkowska
Z wykształcenia artystka i socjolożka. Facylitacji i zarządzania projektami uczyła się w Berlinie i w Kalifornii. Przez wiele lat pracowała jako międzynarodowa facylitatorka w programach wspierających lokalnych aktywistów i liderów. Od 2010 roku uczy biznes designu w ramach Latającej Szkoły, o której się czasem mówi, że jest biznesowym Hogwartem. Inicjatorka Latających Kręgów Miejskich, czyli spotkań dla osób, które chcą zarabiać robiąc to, co kochają. Lubi przebywać w towarzystwie wiedźm i studiuje ścieżki kobiet mistyczek.

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Moim zdaniem

Ludzie biznesu

Jacek Kajut

Z wykształcenia inżynier elektryk, zbudował i rozwija jedną z najsilniejszych marek branży...