stat
PATRONAT

Biznesmandala x Zapytaj Mokoszy

Słowo "mandala" pochodzi z sanskrytu i oznacza "koło". Gdy się rozejrzymy po świecie natury, wszędzie dostrzeżemy okręgi - od tarczy słońca, po kształt muszli czy wzór słoi na pniu drzewa. Linie proste w przyrodzie nie występują. Można projektować biznesy, pamiętając o tym, że jesteśmy częścią wszechświata, nie mniej niż drzewa i gwiazdy, i tak jak one, mamy prawo tu być.

Zapraszamy wszystkie osoby, zainteresowane projektowaniem i rozwijaniem swoich biznesów, niezależnie od stopnia zaawansowania. Będziemy bawić się mastermandalą - złożoną z 7 zaprojektowanych przeze mnie mandal, służących jako pomoc w procesie projektowym. Uczestnicy dowiedzą się też jak można pracować z innymi kolistymi modelami, mandalą księżycową oraz kołem Dragon Dreaming, wywodzącym się z tradycji rdzennych ludów Australii.

Czas trwania: 3h
Inwestycja: 120 zł

Agata Dutkowska
Z wykształcenia artystka i socjolożka. Facylitacji i zarządzania projektami uczyła się w Berlinie i w Kalifornii. Przez wiele lat pracowała jako międzynarodowa facylitatorka w programach wspierających lokalnych aktywistów i liderów. Od 2010 roku uczy biznes designu w ramach Latającej Szkoły, o której się czasem mówi, że jest biznesowym Hogwartem. Inicjatorka Latających Kręgów Miejskich, czyli spotkań dla osób, które chcą zarabiać robiąc to, co kochają. Lubi przebywać w towarzystwie wiedźm i studiuje ścieżki kobiet mistyczek.

Warsztaty suchych bukietów

wrz 22

niedziela, godz. 11:00 - 13:00

Gdańsk,
bilety 90 zł

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Moim zdaniem

Ludzie biznesu

Katarzyna Dobrzyniecka

Ekonomista, Absolwent Wydziału Ekonomicznego Uniwersytetu Gdańskiego Od ponad 10 lat Dyrektor...