stat
Impreza już się odbyła

Blaski i cienie vlogowania | Strefa Blogera #23

Myślisz o założeniu swojego kanału na youtube i tworzeniu treści video? Kusi Cię kariera vlogera? Chcesz dowiedzieć się, jak wygląda to od kuchni? Przyjdź na spotkanie z vlogerką Aleksandrą Panasewicz w Strefie Blogera!

kiedy: 24.04.2019 (środa), 17.00-18.30
gdzie: PPNT Gdynia, budynek III, coworking

Youtuberzy to mają dobrze! Kawka w kawiarni, prezenty od firm, zaproszenia na imprezki i zero stresu! To mało ambitne, ale i lukratywne zajęcie - przecież każdy może wrzucać filmy i zarabiać na tym krocie! Czy aby na pewno?

Pora obalić pewne mity! Kupienie sprzętu to pierwsze i... tak naprawdę najłatwiejsze wyzwanie w zawodzie youtubera. Wkraczając do tego świata, stajesz się człowiekiem-orkiestrą: tworzysz scenariusze do filmów, jesteś montażystą, moderatorem opinii, swoim własnym agentem i motywatorem. Musisz znać bieżące trendy w social mediach, być sumienny, pracowity, a przy tym wszystkim kreatywny.

A jak poradzić sobie z hejtem? Utrzymywaniem ciągłego zainteresowania odbiorców? Zdobywaniem kontaktów z agencjami, dzięki którym zaczniesz zarabiać? Zapraszam na prelekcję, na której Aleksandra Panasewicz zdradzi podstawy vlogowania oraz swoje sposoby na rozwijanie i utrzymanie kanału tak, aby nie zginął w youtubowym gąszczu tysięcy twórców.

Dla kogo?
Dla wszystkich, którzy chcieliby nagrywać filmy i założyć swój kanał na youtube, ale nie wiedzą, od czego zacząć. Dla osób, które intryguje świat video blogów i są ciekawe, jak naprawdę wygląda on poza kadrem.

Szczególnie zapraszamy start-upy i małych przedsiębiorców, a także osoby związane z blogo- i vlogosferą oraz wszystkich tych, którzy są zainteresowani influencer marketingiem.

Czego się dowiesz?
- Jak zacząć nagrywać filmy na youtube? Wymagania sprzętowe i strategiczne.
- Jak rozwinąć popularność kanału?
- Jak zacząć zarabiać na youtube? Kiedy to następuje?
- Jak być sobą, jednocześnie spełniając oczekiwania widzów?
- Jak radzić sobie z hejtem? Czy można go uniknąć?

Dlaczego warto?
- Dowiesz się, co jest potrzebne, aby zostać youtuberem.
- Poznasz tajniki współprac z agencjami marketingowymi oraz światowymi i lokalnymi markami.
- Dostaniesz dawkę najważniejszych informacji, które pomogą Ci stworzyć i rozwinąć kanał na youtube oraz/lub nawiązać współpracę z innymi twórcami.

Prelegentka:

Aleksandra Panasewicz,
youtuberka, marketingowiec. Po kilku latach pracy w mediach na stanowisku redaktora i koordynatora (wp.pl, trojmiasto.pl), otworzyła jednoosobową agencję marketingowo-PR-ową. Jednocześnie, przez ostatnie 6 lat rozwijała kanał na YT. Początkowo nieregularnie i hobbistycznie, z czasem stał się jej sposobem na urozmaicenie życia zawodowego. Aktualnie ma prawie 80 tys. widzów. Tworzy filmy z zakresu szeroko pojętego stylu życia (lifestyle) - pokazuje życie w Trójmieście, zakupy, podróże, radzi nie tylko, jak się ubrać, czy jakich kosmetyków używać, ale również - jak poradzić sobie po rozstaniu czy w wymagającej pracy. Wiedzę zdobytą na YT przenosi na rozwijanie współprac marketingowych z trójmiejskimi firmami i odwrotnie. Prywatnie żona i mama. Pasjonatka kulinariów, podróży i psychologii pozytywnej.

Informacja o biletach

wstęp: wolny, wymagana rejestracja: https://strefablogera23.evenea.pl/

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Moim zdaniem

Ludzie biznesu

Waldemar Kucharski

współzałożyciel i były prezes zarządu Young Digital Planet SA. Obecnie członek Rady Nadzorczej...