stat
Wydarzenie już się odbyło

Blockchain Business

17 września, o 17:00, rozpocznie się w Gdyni konferencja z cyklu Blockchain Business. Spotkanie w Pomorskim Parku Naukowo-Technologicznym będzie pierwszą trójmiejską odsłoną ogólnopolskiej inicjatywy. Eksperci i goście będą dyskutować o wpływie technologii blockchain na finanse i ubezpieczenia.Technologia blockchain, choć coraz mocniej obecna w codziennym życiu, nadal stanowi zagadkę dla większości osób. Stąd zrodził się pomysł organizacji spotkań "Blockchain Business", które gromadzą zarówno specjalistów w tej dziedzinie, jak i entuzjastów, chcących lepiej poznać to rozwiązanie. W ich trakcie prezentowane są różne praktyczne zastosowania technologii oraz sposoby, w jaki wpływa ona również pośrednio na naszą codzienność. Wrześniowe spotkanie w Pomorskim Parku Naukowo-Technologicznym skupi się na wpływie blockchain na rynek finansowy i ubezpieczeniowy.

Gdyńska odsłona Blockchain Business rozpocznie się w poniedziałek 17 września o 17:00. Wśród prelegentów znajdą się Bartosz Bilicki z Trifinity, Bartłomiej Wołoszyn z Oracle, Piotr Wójcik reprezentujący towarzystwo ubezpieczeniowe AXA oraz dr Antoni Bubiel (Rentier Analytics), Marcin Rzetecki (IT Development) i Marcelina Szwed-Ziemichód (MSZtax). Spotkanie będzie prowadził Michał Dworakowski z firmy Polskie Polisy, z którego inicjatywy Blockchain Business zawita do Gdyni.

Program:
17:00 rejestracja uczestników i otwarcie spotkania
17:20 dr Anton Bubiel (Rentier Analytics) - Blockchain vs ubezpieczenia - czy DLT zrewolucjonizuje rynek ubezpieczeń?
17:40 Bartosz Bilicki (Trifinity) - Revolut vs płatności blockchain
18:00 networking
18:20 Bartłomiej Wołoszyn (Oracle) Ekonomia Blockchain
18:40 Marcelina Szwed-Ziemichód (MSZtax Czy czeka nas podatkowa rewolucja? Plany Ministerstwa Finansów w opodatkowaniu transakcji kryptowalutowych.
19:00 networking
19:20 Marcin Rzetecki (IT Development) - Block11 - Centrum Zaufanych Klientów opartych o blockchain
19:40 Piotr Wójcik (AXA) Fizzy = blockchain + parametric. Studium ubezpieczeniowego przypadku
20:00 dyskusja i pytania
20:50 zakończenie spotkania


Organizatorami spotkania są stowarzyszenie Blockchain Polska oraz firmy Polskie Polisy i Brandscope. Impreza odbędzie się w Pomorskim Parku Naukowo-Technologicznym. Patronatu Honorowego udzielił Prezydent Miasta Gdyni Wojciech Szczurek.

Sponsorem wydarzenia jest firma Oracle, a patronatu medialnego spotkaniu udzielił kwartalnik I Love Crypto.

Informacja o biletach

Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny, ale ze względu na ograniczoną liczbę miejsc wymagana jest rejestracja:
https://www.meetup.com/pl-PL/Blockchain-Business-Gdynia/events/254208557/
Dodaj zdjęcie

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij