• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Zakotwicz firmę w Centrum Kwiatkowskiego

20 lipca 2022 (artykuł sprzed 1 roku) 
Centrum Kwiatkowskiego znajduje się w ścisłym centrum Gdyni. Centrum Kwiatkowskiego znajduje się w ścisłym centrum Gdyni.

Znajdujące się w centrum Gdyni Centrum Kwiatkowskiego to obiekt doskonale znany gdynianom. Zlokalizowany przy skrzyżowaniu ul. 10 Lutego i Władysława IVMapka budynek wyróżnia się architekturą oraz konkurencyjną wobec innych obiektów ofertą powierzchni biurowej na wynajem.Lokalizacja w ścisłym centrum GdyniCentrum Kwiatkowskiego to od wielu lat jeden z symboli Gdyni. Pięciopiętrowy budynek znajduje się w ścisłym centrum miasta - na skrzyżowaniu ulic 10 Lutego i Władysława IV. Blisko stąd do SKM, przystanków komunikacji miejskiej czy Urzędu Miasta albo na plażę. W każde z tych miejsc dostaniemy się w kilka lub kilkanaście minut pieszo.

Także dotarcie do Centrum Kwiatkowskiego nie będzie problemem. Można tu dojść, dojechać samochodem, komunikacją miejską albo rowerem. W ostatnim czasie remont przeszła ul. 10 Lutego. Jest nowy chodnik, zieleń oraz droga rowerowa umożliwiająca swobodny przejazd cyklistom w okolice budynku.

Obiekt posiada też tarasy widokowe usytuowane od strony ulic 10 Lutego, Władysława IV i Mściwoja, z których rozpościera się widok na morze i inne rejony Gdyni. Wynajmującym biura z tarasami pozwalają na relaks podczas codziennych biurowych obowiązków.

Z tarasów rozciąga się widok na Gdynię. Z tarasów rozciąga się widok na Gdynię.

Parking na ponad 100 miejsc w Centrum KwiatkowskiegoPod ziemią zbudowano dwupoziomowy parking ze 133 miejscami postojowymi. W czasie, gdy miejsc do parkowania w centrum Gdyni ubywa, możliwość zaparkowania swojego auta pod dachem w ścisłym centrum staje się bezcenna. Parking jest przeznaczony głównie dla najemców i mieszkańców, którzy wykupują miesięczny abonament.

Można także zostawić auto np. na kilka godzin. W tym celu trzeba pobrać bilet przed szlabanem i zaparkować auto w oznaczonej strefie, która jest przeznaczona dla kierowców "parkujących na godziny". Przed wyjazdem uiszczamy opłatę w parkometrze, który przyjmuje gotówkę oraz umożliwia płatność kartą i - po otwarciu szlabanu - można spokojnie wyjechać z parkingu.

Na poszczególne piętra zawożą chętnych windy. Do dyspozycji jest tez winda towarowa, pozwalająca na przewóz większych towarów.

Wyjątkowa architektura i nawiązanie do budowniczego portu w GdyniBudynek, mimo upływu lat, nadal zachwyca architekturą, komponując się z modernistycznym charakterem śródmiejskiej gdyńskiej zabudowy. Nie przytłacza sąsiednich kamienic, będąc ich dopełnieniem i stając się jednym z symboli centrum Gdyni.

Centrum Kwiatkowskiego to obiekt przeszklony, doświetlony. Posiada kilka wejść i jest łatwo dostępny dla wszystkich chętnych. Co ważne, szybko zyskał uznanie mieszkańców, którzy doceniają świadome nawiązanie do jednego z budowniczych portu - Eugeniusza Kwiatkowskiego. Pomnik zasłużonej dla Gdyni postaci stoi przed budynkiem.

  • Biura do wynajęcia posiadają różną powierzchnię.
  • Biura do wynajęcia posiadają różną powierzchnię.
  • Biura do wynajęcia posiadają różną powierzchnię.
  • Biura do wynajęcia posiadają różną powierzchnię.

Lokale gotowe do wynajmu "od zaraz" lub w stanie deweloperskimCentrum Kwiatkowskiego posiada obecnie 8 tys. m kw. powierzchni użytkowej. Parter zajmują powierzchnie handlowe, reszta jest przeznaczona na wynajem biurowy. Obecnie w ofercie znajdują się wolne przestrzenie o powierzchni od 70 do nawet 1200 m kw. z wykorzystaniem na biura, kancelarie, siedziby mniejszych firm.

Lokale przygotowane pod najem są po remoncie, dają możliwość rozpoczęcia działalności "od zaraz". W ofercie są również przestrzenie w stanie deweloperskim, dopuszczające dowolną aranżację przez najemców.

Warto podkreślić, że obiekt jest stale modernizowany, doposażany tak, by spełnić wszystkie oczekiwania potencjalnych najemców.

Możliwość łączenia kilku przestrzeni daje elastyczność w aranżacji biur. Możliwość łączenia kilku przestrzeni daje elastyczność w aranżacji biur.

Powierzchnie modułowe z możliwością łączeniaWarto również zwrócić uwagę na dostępność powierzchni modułowych, pozwalających na łączenie kilku lokali w jedną, większą całość. To daje szansę na stworzenie większego biura, pozwalając na elastyczność najemcom w aranżacji biur.

Centrum Kwiatkowskiego to miejsce warte rozważenia dla wszystkich szukających biura na wynajem w Gdyni. Dzięki lokalizacji oraz elastyczności w urządzeniu przestrzeni oraz innym walorom spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

* możliwość dodania komentarzy lub jej brak zależy od decyzji firmy zlecającej artykuł

Miejsca

 

Ludzie biznesu

Monika Płocke

Banking Technology, Head of Change and Technology Capabilities w Nordea Bank AB. Absolwentka...

Najczęściej czytane