Inwestycje biurowe i magazynowe

City Office

City Office

Gdańsk

miejscowość:
Gdańsk Suchanino
dzielnica:
Suchanino
miejsce:
ul. Trzy Lipy 2 i 4 mapa
deweloper:
City Office
typ zabudowy:
powierzchnia biurowa
sprzedaż:
w trakcie 
realizacja:
do II kw. 2017 r. zakończona
forum:
dyskusje o inwestycji
City Office to kompleks dwóch biurowców klasy B przy ul. Trzy Lipy, tuż obok Gdańskiego Parku Naukowo-Technologicznego, nieopodal Centrum Handlowego Morena. Szybko wyjechać można stąd w kierunku Gdańska, Wrzeszcza, trójmiejskiej obwodnicy czy lotniska. W niewielkiej odległości znajduje się Sąd Rejonowy Gdańsk – Północ i urzędy.

W pobliżu znajdują się przystanki autobusowe i tramwaj, a rozwinięta sieć ścieżek rowerowych pozwala także na dojazd rowerem.

Pierwszy z budynków, znajdujący się bezpośrednio przy rondzie zobacz na mapie Gdańska oddany został do użytkowania w 2011 roku. Budynek ma cztery kondygnacje z powierzchniami biurowymi i usługowymi typu "open space", czyli pozwalającej na swobodną aranżację wnętrz. Wokół budynku powstało 30 miejsc parkingowych.

City Office II to kolejny etap realizacji zespołu budynków biurowych. Będzie on miał pięć kondygnacji, każda o powierzchni około 172 m kw. Możliwa jest dowolna aranżacja powierzchni - od biur w formie gabinetowej (od 23 m) aż po open space.
Jeżeli znalazłeś nieścisłość w prezentowanych materiałach - poinformuj nas:
Dodaj zdjęcie

Opinie (6)

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

lokalizacja
1
2
3
4
5
infrastruktura
1
2
3
4
5
architektura
1
2
3
4
5
cena / jakość
1
2
3
4
5
Klikając "wyślij", akceptujesz regulamin dodawania opinii.
13.10.2017 wprowadzono zmiany w regulaminie.
zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie niezwiązane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

- jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Moim zdaniem

Strefa start-up