stat
Impreza już się odbyła

Cykl szkoleń online

Zapraszamy na cykl szkoleń online "Rozwój Kompetencji Menadżerskich". Cykl obejmuje trzy spotkania, możesz wziąć udział we wszystkich trzech lub w jednym, wybranym szkoleniu.

1. Motywowanie. Inspirowanie do działania
Jak wielką rolę w efektywnym działaniu organizacji odgrywa menedżer nie trzeba chyba pisać. To on najczęściej reprezentuje firmę przed klientami i to on bezpośrednio wpływa na pracowników. Wszyscy znamy powiedzenie: "Zatrudniłem się w firmie, a odchodzę od mojego szefa". Jak zatem kierować ludźmi, aby nie odchodzili, aby pracowali efektywnie? Podczas trzygodzinnego szkolenia online przyjrzymy się nieco bliżej jednej z funkcji menedżera: motywowaniu.

Podczas szkolenia online uczestnicy, dzięki uczestnictwu w symulacji biznesowej, spojrzą na aspekt tworzenia motywującego środowiska pracy, a także skupią się na problemie inspirowania do działania.
Szkolenie online jest prowadzone metodami aktywnymi, uczestnicy biorą udział w symulacji biznesowej, ćwiczeniach i dyskusjach.

2. Delegowanie. Jak rozwijać tym sposobem kompetencje zespołu.
Każdy menedżer zarządzając zespołem realizuje działania w dwóch aspektach: wspieram i wymagam. Aspekt wymagam to "stanie na straży" celów biznesowych, zasad i standardów. Związany jest ściśle z nastawieniem na wyniki. Sprawnie zarządzający menedżer korzysta codziennie z narzędzia, jakim jest delegowanie nie tylko, aby lepiej organizować pracę swoją i zespołu, ale także, by przydzielając kolejne odpowiedzialności/ rozwijać kompetencje członków swojego zespołu. Podczas szkolenia online dzięki uczestnictwu w symulacji biznesowej, spojrzymy na aspekt komunikacji delegowania zadań. Przećwiczymy także standard delegowania zadań i przygotujemy mapę zespołu, aby zdiagnozować kto w zespole jest gotowy na delegowanie.

Podczas szkolenia online uczestnicy, dzięki uczestnictwu w symulacji biznesowej, spojrzą na aspekt komunikacji delegowania zadań. Przećwiczą także standard delegowania zadania i przygotują sobie mapę zespołu, zatem zdiagnozują kto w ich zespole jest gotowy na delegowanie.

3. Zarządzanie sobą w czasie.
Dobry menedżer wie, jak cenny jest czas pracy. Dobry menedżer wie także, jak cenny jest work-life balance. Tymczasem pracujemy w niezwykle zmiennym środowisku biznesowym, dociera do nas jednocześnie wiele informacji i obarcza wiele zadań. Istotą staje się robienie rzeczy ważnych i najważniejszych i umiejętne zarządzanie zadaniami w czasie. Podczas tego szkolenia online dotkniemy obszaru barier i przeszkadzaczy w skutecznym działaniu, po tej diagnozie przepracujemy kilka ważnych technik wspierających efektywne działanie.

Podczas tego szkolenia online dotkniemy obszaru barier i przeszkadzaczy w skutecznym działaniu, po tej diagnozie przepracujemy kilka ważnych technik wspierających efektywne działanie.

HARMONOGRAM:
MOTYWOWANIE. INSPIROWANIE DO DZIAŁANIA - 6.08.2020, 9:00-12:00
DELEGOWANIE. JAK ROZWIJAĆ TYM SPOSOBEM KOMPETENCJE ZESPOŁU - 25.08.2020, 9:00-12:00
ZARZĄDZANIE SOBĄ W CZASIE - 8.09.2020, 9:00-12:00

Informacja o biletach

  • Bilet normalny
    121-159 zł
Cena wynosi:
- przy zgłoszeniu na cały cykl: 121,77 zł brutto / za każdy temat
- przy zgłoszeniu na pojedyncze tematy z cyklu: 158,67 zł brutto / za każdy temat

https://www.szkolenia.arp.gda.pl/1970,formularz-zgloszeniowy

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Moim zdaniem

Ludzie biznesu

Grzegorz Słupski

Od 1995 roku prezes zarządu ARGO w Gdańsku. Jest doktorem nauk ekonomicznych, stopień uzyskany na...