stat
Impreza już się odbyła

Człowiek Sukcesu - Od Stewardessy do Prezesa

Serdecznie zapraszamy was na trzecią i ostatnią w tym roku odsłonę cyklu CZŁOWIEK SUKCESU! 14 grudnia 2018 (piątek) do Stacji Kultura zawita niesamowicie interesująca kobieta - Katarzyna Richter, zaliczana przez portal businessandprestige.pl do grona kobiet Biznesu & Sukcesu. Pani Katarzyna jest Rumianką i jesteśmy przekonani, że historia jej sukcesu zainspiruje was do sięgania po własne marzenia, choćby i do gwiazd!

maj 21-23

piątek - niedziela, godz. 16:00

Kim jest pani Katarzyna? Pokonała całą drogę od stewardessy do prezesa własnego biznesu. Piękna i dystyngowana kobieta. Założycielka "Deal with Culture" - firmy szkoleniowo - doradczej z zakresu komunikacji międzykulturowej.

Z zawodu jest psychologiem międzykulturowym z międzynarodowym doświadczeniem. Od ponad 10 lat pracuje i rozwija się w środowisku wielokulturowym. Jak pisze o niej portal businessandprestige.pl: "pracowała z przedstawicielami ponad 100 narodowości, odwiedziła blisko 100 krajów. Doradza w zakresie komunikacji międzykulturowej oraz rekrutacji. Specjalizuje się w krajach Zatoki Perskiej. Tłumaczy różnice międzykulturowe, odpowiadając na aktualne potrzeby biznesu. Bazuje na naukach społecznych oraz międzynarodowym doświadczeniu we współpracy z największymi światowymi markami takimi jak Emirates, Etihad czy Qatar Airways.

Wykładowczyni oraz autorka publikacji o tematyce podróży i komunikacji międzykulturowej w biznesie. www.dealwithculture.com"

Wystarczy zagłębić się w artykuły pisane przez panią Kasię, a już jesteśmy wciągani w wir ciekawości i niesamowitej atmosfery wielkich i małych biznesów, dalekich krajów i odległych od nas kultur, których można niemal dotknąć za sprawą słów pani Katarzyny. Kiedy u nas za oknem robi się szaro i zimno, oczami wyobraźni możemy zobaczyć wybrzeże Zatoki Perskiej, wschodzące słońce i poczuć ciepłą bryzę na ciele, koniecznie z chłodnym napojem w ręku!

I można już zacząć snuć plan, jak samemu osiągnąć nieznane!

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Moim zdaniem

Ludzie biznesu

Józef Popławski

były prezes zarządu Mostostal Pomorze SA. To inżynier mechanik, który dyplom zdobył na...