stat
Impreza już się odbyła

Darmowe mediacje online dla przedsiębiorców

  • Kalendarz
    27 kwietnia - 10 maja 2020
  • Lokalizacja
    Gdańsk, online
  • Bilety
    wstęp wolny

Mediatorzy z Pomorskie Centrum Arbitrażu i Mediacji w Gdańsku zgłaszają gotowość do mediacji online. Oferta jest skierowana do firm, które w związku z sytuacją zagrożenia koronawirusem znalazły się w trudnym położeniu.

Rozwiązania prawne wprowadzone w związku z zagrożeniem epidemią koronawirusa mają wpływ na wszystkie dziedziny życia, w tym działalność przedsiębiorców. Każdy z nich wie, że zbyt długo trwający spór negatywnie oddziałuje na kondycję i finanse firmy. Tymczasem mediacja pozwala zminimalizować te zagrożenia i w krótszym czasie osiągnąć porozumienie. Jednocześnie postępowanie mediacyjne umożliwia zachowanie dobrych relacji i kontaktów między stronami, utrzymanie dobrego imienia firmy, dialog oraz szybsze i skuteczniejsze rozwiązanie sporu.

Z inicjatywą wystąpiła Izba Gospodarcza Pomorza, która wraz z Pracodawcy Pomorza prowadzi Pomorskie Centrum Arbitrażu i Mediacji Jego utworzenie jest konsekwencją wspierania i prowadzenia przez Izbę, od jej powstania w 2008 r., działań na rzecz wspierania polubownych metod rozwiązywania sporów i prowadzenie mediacji gospodarczych.

Mediacje prowadzić będą doświadczeni specjaliści. Cały proces wsparcia będzie odbywał się zdalnie, a spotkania będą organizowane przez elektroniczne środki przekazu, z uwzględnieniem wszelkich zasad mediacji - w tym poufności.

Koordynatorką projektu jest Magdalena Dittmer.

Przedsiębiorcy zainteresowani skorzystaniem z bezpłatnej usługi mediacji online mogą do 10 maja 2020 roku zgłaszać się w następujące sposoby:

1. Mailowo na adres: mediacje@pcaim.org.pl
2. Telefonicznie, zgłaszając zapotrzebowanie mediatorowi PCAiM,
Magdalenie Dittmer, koordynującej projekt 'mediacje online'. Tel. 501-625-191
3. Przez formularz dostępny na stronie:
http://pomorskiemediacje.pl/images/dokumenty/wniosek-o-przeprowadzenie-mediacji-w-pomorskim-centrum-arbitrazu-i-mediacji.pdf

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Moim zdaniem

Ludzie biznesu

Adam Kabat

Dyrektor operacyjny SESCOM (nadzoruje realizację kontraktów). Magister Inżynier Elektrotechniki...