stat
Impreza już się odbyła

Design Thinking od zera | BusinessLab

Design thinking. Wszyscy wokół o tym mówią i zachwalają, jako najlepszy sposób rozwiązywania problemów, a Ty nie masz zielonego pojęcia, co to jest? Znasz podstawy, ale nigdy nie brałeś udziału w sesji design thinking i nie wiesz jak zastosować te narzędzia w praktyce? Przyjdź na warsztaty design thinking w pigułce dla początkujących!

lut 21

piątek, godz. 15:30 - 19:00

Gdynia,
Wstęp wolny
budynek III, coworking
Kiedy: 28.05.2019 (wtorek), 16.30 - 19.30
Gdzie: PPNT Gdynia, budynek III, coworking

Poznasz etapy procesu krok po kroku i dowiesz się, jak wykorzystać je przy rozwiązywaniu skomplikowanych problemów. Przy okazji poćwiczysz metody generowania pomysłów w grupie, dowiesz się, jak sprawdzić swoje pomysły i dlaczego warto pokazywać niedopracowane produkty i usługi.

Dlaczego warto?

Narzędzia design thinking przydają się przy zdefiniowaniu właściwych pytań oraz znalezieniu prawdziwych wyzwań dla projektu. Pomagają rozwiązywać problemy, które wymagają nieszablonowego podejścia. Łatwo je wykorzystać w pracy nad wprowadzeniem usług czy produktów, tworzeniem firm, rozwiązań społecznych, projektów szkolnych i na studia - niemal w każdej dziedzinie, która wymaga kreatywnego myślenia.

Dla kogo?

Zapraszamy osoby poniżej 26. roku życia, które chcą na czym polegają narzędzia design thinking. BusinessLab<26>Warsztaty poprowadzi Agata Ciesielska

W ramach pracy w Strefie Startup odpowiada za spotkania dla twórców w ramach Strefy Blogera oraz wydarzenia dla pracowników naukowych i startupów technologicznych, a także prowadzi warsztaty dotyczące service design, mediów społecznościowych i narzędzi graficznych. Fotografuje również ludzkie historie w ramach własnej firmy - Cyk Cyk Studio. Nie lubi się nudzić, uwielbia się uczyć i zawsze jest w trakcie czytania jakiejś książki o marketingu.

Informacja o biletach

Wstęp wolny, wymagana rejestracja: businesslab5.evenea.pl/

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Moim zdaniem

Ludzie biznesu

Grzegorz Ksepko

Wiceprezes zarządu Energa SA ds. Korporacyjnych. Absolwent Wydziału Prawa i Administracji...