stat
Impreza już się odbyła

Design Thinking od zera | BusinessLab

Design thinking. Wszyscy wokół o tym mówią i zachwalają, jako najlepszy sposób rozwiązywania problemów, a Ty nie masz zielonego pojęcia, co to jest? Znasz podstawy, ale nigdy nie brałeś udziału w sesji design thinking i nie wiesz jak zastosować te narzędzia w praktyce? Przyjdź na warsztaty design thinking w pigułce dla początkujących!

budynek III, coworking
Kiedy: 28.05.2019 (wtorek), 16.30 - 19.30
Gdzie: PPNT Gdynia, budynek III, coworking

Poznasz etapy procesu krok po kroku i dowiesz się, jak wykorzystać je przy rozwiązywaniu skomplikowanych problemów. Przy okazji poćwiczysz metody generowania pomysłów w grupie, dowiesz się, jak sprawdzić swoje pomysły i dlaczego warto pokazywać niedopracowane produkty i usługi.

Dlaczego warto?

Narzędzia design thinking przydają się przy zdefiniowaniu właściwych pytań oraz znalezieniu prawdziwych wyzwań dla projektu. Pomagają rozwiązywać problemy, które wymagają nieszablonowego podejścia. Łatwo je wykorzystać w pracy nad wprowadzeniem usług czy produktów, tworzeniem firm, rozwiązań społecznych, projektów szkolnych i na studia - niemal w każdej dziedzinie, która wymaga kreatywnego myślenia.

Dla kogo?

Zapraszamy osoby poniżej 26. roku życia, które chcą na czym polegają narzędzia design thinking. BusinessLab<26>Warsztaty poprowadzi Agata Ciesielska

W ramach pracy w Strefie Startup odpowiada za spotkania dla twórców w ramach Strefy Blogera oraz wydarzenia dla pracowników naukowych i startupów technologicznych, a także prowadzi warsztaty dotyczące service design, mediów społecznościowych i narzędzi graficznych. Fotografuje również ludzkie historie w ramach własnej firmy - Cyk Cyk Studio. Nie lubi się nudzić, uwielbia się uczyć i zawsze jest w trakcie czytania jakiejś książki o marketingu.

Informacja o biletach

Wstęp wolny, wymagana rejestracja: businesslab5.evenea.pl/

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Moim zdaniem

Ludzie biznesu

Jan Zarębski

Działalność gospodarczą rozpoczął już na początku lat 80. Stworzył firmy takie jak Lonzę i Natę,...