stat
Impreza już się odbyła
Aktualna edycja: Gdynia Design Days 2019

Design językiem Biznesu

Design językiem Biznesu to przestrzeń spotkań producentów i architektów zmian - przedsiębiorców, strategów, managerów i projektantów odważnie tworzących poza ograniczeniami dzisiejszych rozwiązań.

Śniadania Biznesowe

w każdy czwartek (do 28.03), godz. 07:00 - 09:30

bilety 40 zł
Kiedy: 13-14.07.2018 (piątek-sobota)
Gdzie: PPNT Gdynia, budynek III i IV
SZCZEGÓŁOWY PROGRAM

Mądre projektowanie upraszcza nasz świat, porządkuje i humanizuje sferę produktów, usług i organizacji. Jak projektować mądrze, by wyjść naprzeciw wyzwaniom stawianym firmom przez rynek, klientów, technologie i wciąż zmieniające się otoczenie? Jak wykorzystać design w myśleniu strategicznym, nie tylko na poziomie produktów, ale także procesów i doświadczeń? Czy projektowanie może okazać się pomocnym narzędziem w procesie wdrażania innowacji?

M.in. o tym porozmawiamy z praktykami branży podczas tegorocznego Gdynia Design Days w ramach cyklu Design językiem Biznesu. Dwa intensywne dni, podczas których przedstawimy najciekawsze case studies z zakresu zarządzania poprzez design, a praktycy z całego świata podzielą się swoim doświadczeniem. Zgodnie z festiwalowym hasłem - Error - nie zabraknie także prezentacji i omówienia błędów, które przyczyniły się do sukcesów, a podczas sesji Error Challenge wyciągniemy praktyczne wnioski, przydatne w rozwoju firmy.

Opracowując program tegorocznej edycji Design językiem Biznesu, zależało nam na stworzeniu kompendium wiedzy dla profesjonalistów pełniących zróżnicowane funkcje w przedsiębiorstwach i firmach projektowych. Naszym celem jest poszerzenie świadomości na temat sposobów, poprzez które design może stać się źródłem przewagi konkurencyjnej.

Design językiem Biznesu to nie tylko źródło praktycznej wiedzy w obszarze wykorzystania designu w środowisku biznesowym, ale także platforma do networkingu i wymiany doświadczeń dla producentów i architektów zmian: przedsiębiorców, strategów, managerów i projektantów, odważnie tworzących poza ograniczeniami dzisiejszych rozwiązań. Zawsze stawiając człowieka w centrum uwagi.

koordynatorzy: Henryk Stawicki, Maciej Otrębski i Justyna Turek.

Informacja o biletach

W ramach wydarzenia

Aktualna edycja

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Moim zdaniem

Ludzie biznesu

Magdalena Nowicka

Head of IT Poland w Nordea Bank AB. Absolwentka Wydziału Matematyki Uniwersytetu Marii...