• Kino
 • Mapa
 • Ogłoszenia
 • Forum
 • Komunikacja
 • Raport
Skopiowano

Drukuj tanio i ekologicznie z HiCopy

6 kwietnia 2017 (artykuł sprzed 5 lat) 
Opinie (3)
Odpowiednio dobrany sprzęt do drukowania usprawnia pracę oraz minimalizuje całkowite koszty posiadania. Odpowiednio dobrany sprzęt do drukowania usprawnia pracę oraz minimalizuje całkowite koszty posiadania.

Czy masz wrażenie, że wydajesz zbyt dużo na utrzymanie drukarek? A może zdarza się, że posiadany sprzęt zawodzi lub irytuje zbyt powolną lub hałaśliwą pracą? Jeśli szukasz skutecznych rozwiązań, polecamy sprawdzić nowe możliwości jakie oferuje firma HiCopy z Trójmiasta.Lokalnego dostawcę drukarek charakteryzuje przede wszystkim elastyczna oferta wynajmu i obsługi serwisowej kserokopiarek oraz bogaty wybór różnorakiego sprzętu w skład którego wchodzą unikatowe drukarki ekologiczne.

O co chodzi z wynajmem drukarek?

W ofercie HiCopy wynajem drukarek eliminuje wszystkie ryzyka i haczyki, które pojawiają się, gdy przyjdzie nam we własnym zakresie wybrać i zakupić wydajny sprzęt do biura. Urządzenia są własnością dostawcy i to on jest odpowiedzialny za poprawne ich działanie oraz dostawy materiałów eksploatacyjnych.

Użytkownik ponosi jedynie koszty wynikające z rozliczeń wykonanych wydruków. Dodatkową zaletą jest fakt, że gdy zmienią się potrzeby w firmie nie ma problemu aby zamienić drukarkę na inny lepiej dopasowany model. Przykładowa cena za wydruk waha się od 2 do 5 groszy w zależności od rodzaju sprzętu i ilości wykonywanych wydruków.

Tutaj możecie dowiedzieć się więcej na temat wspomnianej oferty: Wynajem drukarek bez zobowiązań.


Co cechuje ekologiczne drukarki?

Wspomniane urządzenia wytwarzają o 90 proc. mniej odpadów dzięki technologii RIPS - to system wymiennego pakowania tuszy o pojemności 1,5 litra pozwalający wydrukować 75 tys. kartek. Wspomniane drukarki nie wymagają wymiany tonerów, bębnów, developerów, pasów transferowych ani zespołów utrwalania. A to dlatego że ich nie posiadają.

Nie mniej ważny jest fakt, że zużywają o 80 proc. mniej prądu niż popularne laserowe urządzenia. Efekt udało się osiągnąć dzięki zastosowaniu technologii niegenerującej ciepła. Ekologiczne drukarki są przyjazne dla użytkownika gdyż podczas pracy nie jest emitowany ozon, a usprawniony cichy tryb druku i brak hałasu wentylatora w trakcie drukowania sprawiają, że urządzenie idealnie nadaje się do biura.

Brak toneru eliminuje negatywny wpływ na zdrowie spowodowany wydostawaniem się mikropyłów z drukarek laserowych, które mogą powodować podrażnienie oczu, skóry, dróg oddechowych i bóle głowy. Sercem drukarki jest niezasychająca głowica drukująca, zaprojektowana z myślą o zrównaniu jakości drukarek atramentowych z laserowymi.

Dzięki niej wydruk jest zdecydowanie bardziej trwały, dzięki otoczce żywicznej, która chroni wydruk przed zgubnym działaniem wody (przetarcia i rozmywanie).

Porównanie ilości wytworzonych odpadów przy wydruku 100 000 stron dla kserokopiarki ekologicznej (po lewej) i popularnej laserowej. Porównanie ilości wytworzonych odpadów przy wydruku 100 000 stron dla kserokopiarki ekologicznej (po lewej) i popularnej laserowej.
Wypróbuj bez zobowiązań

Chyba zgodzicie się z tym, że najlepszy sposób na dobór właściwego sprzętu oraz niezawodnego dostawcy to testy w praktyce a także opinie innych klientów. HiCopy oferuje testy bez zobowiązań w Waszym biurze. Tutaj znajdziecie opinie tych którzy już skorzystali.

Niektóre obowiązki warto delegować fachowcom, który popełnili już wszystkie błędy za Was, dlatego zachęcamy do korzystania z usług outsourcingu druku.

HiCopy - kserokopiarki, drukarki, tonery, serwis, wynajem
Gdańsk, Chwaszczyńska 10 zobacz na mapie Gdańska
Gdynia ul. Kacze Buki 15c zobacz na mapie Gdyni
telefon: 58 585-89-78, 660-739-951
e-mail: biuro@hicopy.gdansk.pl
www: www.hicopy.gdansk.pl
Facebook: HiCopy

* możliwość dodania komentarzy lub jej brak zależy od decyzji firmy zlecającej artykuł

Miejsca

 • HiCOPY Gdańsk, Chwaszczyńska 10 Mapa
 • HiCOPY Gdynia, Kacze Buki 15C Mapa

Opinie (3)

 • Podobnejest zarządzanie zasobami ludzkimi w firmach..

  "Urządzenia są własnością dostawcy i to on jest odpowiedzialny za poprawne ich działanie oraz dostawy materiałów eksploatacyjnych"
  Hehe, czuje aluzję do tego jak zatrudnia się teraz pracowników w "nowoczesnych" firmach.

  • 1 1

 • wole miec wlasna laserowke b/w (1)

  bo moge z niej skorzystać kiedy chce , co do oszczędności , wystarczy włączać tylko wtedy kiedy chcemy drukować
  jakos cen nie widac.
  na stronie firmowej tez nie ma cen

  • 1 2

  • Widać zero myślenia

   Z urządzeń, które się wynajmuje też można korzystać kiedy się chce, a co do oszczędności to raczej nie wyobrażam sobie, aby pracownik co chwila wyłączał i włączał urządzenia w mojej firmie. Oszczędność jest ujęta tutaj również w postaci obsługi i niskich kosztów za wydruk. Jeśli ktoś kieruje firmą nie chce poświęcać czasu swoich pracowników na szukanie gdzie można kupić tonery w niskich cenach itp.
   Jeśli ktoś chce uzyskać więcej informacji to na stronie na pewno są dane kontaktowe. Przecież każda szanująca się firma nie będzie ujawniała wszystkich informacji na stronie.

   • 2 0

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Ludzie biznesu

Krzysztof Stepokura

Prezes formy Eurotel. W 1994 roku założył firmę telekomunikacyjną Martel, która od 1996 roku była...

Najczęściej czytane