stat
Wydarzenie już się odbyło
PATRONAT

Europejski Kongres Finansowy

Zapraszamy na jubileuszowe dziesiąte spotkanie Europejskiego Kongresu Finansowego. W związku ze zmianą formuły tegorocznego Europejskiego Kongresu Finansowego zapraszamy Państwa do zdalnego udziału w debatach przygotowanych we współpracy z Partnerami i Patronami EKF. Nowa koncepcja najbliższego Kongresu zakłada otwartą i bezpłatną transmisję wszystkich wystąpień i debat na dedykowanej platformie EKF znajdującej się na stronie internetowej Kongresu.

Link do transmisji: https://www.efcongress.com/ekf-2020/

Wszystkich zainteresowanych programem EKF zapraszamy do bezpłatnej rejestracji pod linkiem https://www.efcongress.com/rejestracja-ekf-2020/ Proces rejestracji przekieruje Państwa do programu aktualizowanego na bieżąco oraz kanałów poszczególnych transmisji ze studiów nagrań.

Mamy nadzieję, że już w poniedziałek spotkamy się z Państwem, aby kontynuować dyskusje, których tematem wiodącym są "Odpowiedzialne finanse w obliczy kryzysu". Podczas EKF można na żywo wziąć aktywny udział w debatach przesyłając pytania rozmówcom w trakcie sesji oraz nawiązywać kontakt z innymi uczestnikami EKF poprzez chat. Głównym celem Kongresu jest debata na temat stabilności europejskiego i polskiego systemu finansowego, a także wypracowywanie rekomendacji w zakresie rozwiązań dotyczących bezpiecznego rozwoju w trakcie i po kryzysie.

Podczas ponad dwudziestu debat i wystąpień rozmawiać będziemy m.in. o scenariuszach gospodarczych dla Europy, odbudowie wartości gospodarki po kryzysie, roli instytucji finansowych, nowych technologii i innowacji w procesie wychodzenia z kryzysu, restrukturyzacji finansowej przedsiębiorstw i banków, zwiększeniu atrakcyjności inwestycyjnej dla kapitału prywatnego, czy wpływie zmian klimatycznych na gospodarkę. Wykład inauguracyjny jubileuszowego dziesiątego Europejskiego Kongresu Finansowego wygłosi Profesor Charles Goodhart, który był także gościem honorowym na otwarciu pierwszego Europejskiego Kongresu Finansowego w 2011 roku.

EKF to niezależny think tank koncentrujący się na tematyce gospodarczo-finansowej. Działania EKF obejmują organizowanie kongresów, opracowywanie rekomendacji, stanowisk polskich ekspertów w międzynarodowych konsultacjach, publikacji książkowych, prognoz ekonomicznych i technologicznych oraz ratingu relacji inwestorskich.

Głównym celem Kongresu jest debata na temat stabilności europejskiego i polskiego systemu finansowego, a także wypracowywanie rekomendacji w zakresie rozwiązań dotyczących bezpiecznego rozwoju w trakcie i po kryzysie. Podczas ponad czterdziestu wystąpień, debat i wywiadów rozmawiać będziemy m.in. o scenariuszach gospodarczych dla Europy, odbudowie wartości gospodarki po kryzysie, roli instytucji finansowych, nowych technologii i innowacji w procesie wychodzenia z kryzysu, restrukturyzacji finansowej przedsiębiorstw i banków, zwiększeniu atrakcyjności inwestycyjnej dla kapitału prywatnego, czy wpływie zmian klimatycznych na gospodarkę.

ProgramWykład inauguracyjny jubileuszowego dziesiątego Europejskiego Kongresu Finansowego wygłosi Charles Goodhart, który był także gościem honorowym na otwarciu pierwszego Europejskiego Kongresu Finansowego w 2011. Prof. Goodhart jest twórcą prawa gospodarczego nazwanego od jego nazwiska prawem Goodhart'a.

Ponadto tylko na EKF:
- Debata Prezesów - mapa wyzwań 2020-2023
- Makroekonomiczne prognozy i wyzwania dla gospodarki 
- Mapa wyzwań technologicznych wobec sektora finansowego 
- Debata oksfordzka Akademii EFC

Przeczytaj także

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Moim zdaniem

Ludzie biznesu

Ryszard Gretkowski

Jest absolwentem Wydziału Mechanicznego Uniwersytetu Technologiczno- Przyrodniczego im.J.J....