stat
Wydarzenie już się odbyło

Eventcepcja #1 - jak organizować eventy?

Evenea od 9 lat pomaga organizatorom w tym, żeby łatwiej, szybciej i profesjonalniej mogli tworzyć wydarzenia. Pomaga im sprzedawać bilety, zapraszać na wydarzenia, ogarniać mailingi. Teraz przyszedł czas na to, aby do listy tej aktywności dołączyła, tak bardzo ważna dla organizatorów - EDUKACJA!

paź 28

czwartek, godz. 18:00

Sopot, 23 Marca 32C
Wstęp wolny
Stąd pomysł na Eventcepcję, cyklu wydarzeń mających na celu poszerzenia wiedzy w wielu sferach - od zagadnień prawnych i influencer marketingu po wykorzystanie nowych technologii w organizacji wydarzeń. Chcemy inspirować, wskazywać trendy, edukować a przede wszystkim poznawać Was, Wasze potrzeby i budować społeczność ludzi zakręconych na punkcie eventów.

Pierwsze Eventcepcje odbyły się w Warszawie, ale teraz czas lecieć nad morze i dlatego już w maju widzimy się w Gdańsku!

Prelegenci i prelegentki:

Marta Diana Koziarska - CEO i współzałożycielka programu pre-akceleracyjnego ReaktorX. CEO ReaktorWarsaw, organizacji wspierającej i integrującej społeczność startupową. CESA Female Role Model roku 2018. Ambasadorka Startup Poland.

Aleksandra Mokwa-Kaługa - Najpierw 10 lat w promocji miasta Gdańska, organizując Blog Forum Gdańsk i opiekując się miejskimi mediami społecznościowymi. Od roku też social media, ale w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Pomorskiego. Wykładam na dziennikarstwie UG o twórcach internetowych i blogosferze.Największa porażka? Kiedy zaczął się panel dyskusyjny, a na scenie nie było foteli ;)

Wiktor Jodłowski - Twórca Talkersów, czyli szkoły j. angielskiego z zupełnie innej bajki. Niegdyś lektor, dzisiaj mentor i lider zespołu językowych pasjonatów. Pokazuje ludziom jak dobrze się komunikować, jak skutecznie nauczyć się języka i jak budować biznes oparty na relacjach. Z ciekawostek: język kolorów jest mu obcy, bo jest daltonistą; potrafi godzinami grać w grę "Twierdza" i, co niektórych wprawia w osłupienie, nie pije alkoholu. Serio!

Partnerzy wydarzenia:

Mitte - chleb i kawa
O4 Coworking

Dlatego jeśli organizujesz wydarzenia(zarówno te małe, jak i duże, komercyjne czy bezpłatne), dołącz do nas i produktywnie spędź z nami wieczór.

Eventcepcja to:
- spotkania ludzi z szerokopojętej branży eventowej
- ciekawy prelegenci i prelegentki - stawiamy na praktykę, dlatego osoby u nas występujące zaangażowane są czynie w pracę w branży eventowej lub/i event marketing!

Gdzie: O4 Coworking w Gdańsku
O której: wydarzenie startuje o 18:00
Do której: koniec planujemy ok. 21!

Zobacz zdjęcia z pierwszej oraz drugiej edycji: http://bit.ly/fotorelacjaz1eventcepcji // http://bit.ly/fotorelacjaz2eventcepcji

Informacja o biletach

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Moim zdaniem

Ludzie biznesu

Ryszard Gretkowski

Jest absolwentem Wydziału Mechanicznego Uniwersytetu Technologiczno- Przyrodniczego im.J.J....