stat
Wydarzenie już się odbyło
PATRONAT

Facility & Property Management - bezpieczna i oszczędna nieruchomość

Polski Instytut Rozwoju Biznesu ma zaszczyt zaprosić do udziału w XIII edycji konferencji "Facility & Property Management - bezpieczna i oszczędna nieruchomość".

26 listopada 2019 w Gdańsku Udział bezpłatny, wymagana rejestracja ->> zarządzanie nieruchomością, to proces trudny i złożony. Wymaga on dużego zaangażowania i przyjęcia na siebie ogromnej odpowiedzialności. Omówimy najnowsze trendy w obszarze nieruchomości. Przekonamy się, jak rozwija się branża nieruchomości w Polsce.

Prelekcje poprowadzą m.in.:
- Blażej Kucharski - Dyrektor regionalny, Colliers "Charakterystyka rynku biurowego w Polsce i Trójmieście"
- Anna Saborowska - Property Manager, Panattoni "Service charge - koszty eksploatacyjne dla nieruchomości komercyjnych"
- Leszek Radomski - Menedżer ds. projektów automatyki budynkowej, WAGO "Automatyka budynkowa oraz system BMS na straży zużycia mediów"
- Karol Nowak - Senior Property Manager, CBRE Sp. z o.o. "Opłaty eksploatacyjne w budynkach komercyjnych"
- Krzysztof Błażejewicz - Regionalny Kierownik Sprzedaży w Belimo Siłowniki S.A. "Zastosowanie technologii mobilnych i chmurowych w urządzeniach Belimo. Modernizowanie instalacji HVAC w oparciu o nowoczesne urządzenia."

Spotkanie dedykujemy właścicielom obiektów (biur, centrów handlowych, magazynów, hipermarketów, sieci sklepów), Facility Menedżerom, Property Menedżerom, Dyrektorom ds. Zarządzania Nieruchomościami, Dyrektorom administracyjnym, Dyrektorom technicznym, Zarządcom nieruchomości komercyjnych, Deweloperom, Architektom.

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Moim zdaniem

Ludzie biznesu

Ryszard Krauze

Gdyński biznesmen. Karierę w biznesie zaczynał w latach osiemdziesiątych. Jego spółka Prokom...