• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat

Forum bezpieczeństwa przemysłu morskiego

Zapraszamy do udziału w Forum Bezpieczeństwa Przemysłu Morskiego 2022. Forum poświęcone będzie tematyce bezpieczeństwa w gospodarce morskiej zarówno bezpieczeństwa infrastruktury krytycznej jak i innowacji technologicznych na morzu.

maj 25

środa, godz. 9:00 - 15:30

Gdynia,
bilety 50 zł
Motywem przewodnim wydarzenia będzie bezpieczeństwo morskich farm wiatrowych, ryzyka występujące w przemyśle morskim, magazynowanie energii oraz nowe technologie.

Podczas trzech bloków tematycznych eksperci przedstawią mapę ryzyka dla morskich farm wiatrowych, opowiedzą o bezpieczeństwie elementów instalacji i ich wpływie na środowisko morskie. Istotnym tematem będą zagrożenia związane z zatopionymi pozostałościami po II Wojnie Światowej oraz ich negatywny wpływ nie tylko na środowisko, ale również na powstawanie morskich farm wiatrowych. Kolejny blok będzie poświęcony wodorowi oraz jego wykorzystaniu w przemyśle morskim jak również innym technologiom pozwalającym na bezpieczne magazynowanie zielonej energii. Podsumowaniem spotkania będzie wykorzystanie nowych technologii i innowacji w branży morskiej.

Organizatorzy konferencji planują również debatę dotycząca znaczenia bezpieczeństwa rozwiązań technologicznych dla rozwoju odnawialnych źródeł energii czyli technologia vs. środowisko.

Więcej informacji wkrótce.

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Moim zdaniem

Ludzie biznesu

Sławomir Kalicki

Absolwent Wyższej Szkoły Morskiej w Gdyni oraz Strathclyde University (MBA). Od początku pracy...