stat
Impreza już się odbyła

FuckUp Nights Trójmiasto #36

Serdecznie zapraszamy na #36 spotkanie FuckUp Nights Trójmiasto! Uczmy się na błędach innych. Nie może Cię zabraknąć!

FuckUp Nights (FUN) to globalny ruch, organizujący spotkania, na których odważni ludzie opowiadają o swoich porażkach w biznesie lub projektach. W trakcie spotkań jest czas na historie, pytania i... ŚWIĘTOWANIE BŁĘDÓW.

AGENDA SPOTKANIA
18:00 - 18:15 - Otwarcie
18:15 - 18:40 - "Dryfować czy płynąć pod prąd? Jak stworzyłem sklep swoich marzeń, który nie miał racji bytu i dlaczego była to moja najlepsza decyzja." - Michał Malinowski ( Właściciel marki DRYFT)
18:40 - 19:20 - Przerwa
19:20 - 19:45 - "O tym dlaczego (wg. niego) wysłanie lądownika na kometę jest obarczone mniejszym ryzykiem niż budowa firmy." Krzysztof Cała (CEO StructView)
19:45 - 20:10 - Trzeci Prelegent


O prelegentach:

Michał Malinowski

Właściciel marki DRYFT / Marketing specialist w studiu HIDAY / Fotograf

Obecnie pracuję w Hiday studio. Zajmuję się opracowywaniem działań marketingowych dla klientów oraz social media marketingiem. Jestem również zaangażowany w produkcję sesji photo, video oraz wydarzeń. Czasem sam fotografuję komercyjnie i prywatnie. Wcześniej zdobywałem doświadczenie w takich branżach jak audyt finansowy, moda i pośrednictwo pracy, aż postanowiłem stworzyć swój własny biznes. Sklep koncepcyjny Dryft prowadziłem stacjonarnie przez 1,5 roku, po czym go zamknąłem. Wersję internetową sklepu nadal utrzymuję.

Krzysztof Cała

CEO at StructView
Programista, fizyk. Związany z "robieniem internetów" od 1996. Po kilku latach pracy w PAN oraz późniejszej lekcji życia korporacyjnego zdecydował się na rozpoczęcie przygody z przedsiębiorczością. Rozwija firmę StructViewGroup dostarczającą rozwiązania dla rynku nieruchomości oraz miast. Prywatnie miłośnik historii, dobrego wina oraz tango argentyńskieg

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Moim zdaniem

Ludzie biznesu

Andrzej Kasprzak

Były prezes zarządu Międzynarodowych Targów Gdańskich. Na stanowiskach kierowniczych pracował...