stat
Wydarzenie już się odbyło

Fuckup Night Trójmiasto #37

Serdecznie zapraszamy na #37 spotkanie FuckUp Nights Trójmiasto! Uczmy się na błędach innych. Nie może Cię zabraknąć!

FuckUp Nights (FUN) to globalny ruch, organizujący spotkania, na których odważni ludzie opowiadają o swoich porażkach w biznesie lub projektach. W trakcie spotkań jest czas na historie, pytania i ŚWIĘTOWANIE BŁĘDÓW.

Kiedy? 25 październik 2019 (piątek), godz. 18.00
Gdzie? Inkubator Starter, ul. Lęborska 3b, Gdańsk

AGENDA SPOTKANIA
18:00 - 18:15 - Otwarcie
18:15 - 18:40 - "Od Everytap do Finebite, czyli dlaczego warto szukać Product Market Fit" Maciej Piwko - Finebite
18.40 - 19:10 - Przerwa networkingowa
19:10 - 19:35 - "Wymiany przedmiotami, rzucanie pomidorami i rozbijanie gipsowych kostek - z czym się je nietypowe projekty" Kosma Wilk
19:35 - 20:00 - wkrótce


O prelegentach:

Maciej Piwko - Finebite
Z wykształcenia lekarz weterynarii. Miłośnik jedzenia i nowych technologii. Od 2011 roku związany z branżą startupową. Współtwórca aplikacji i przewodników turystycznych Pitu Pitu Fun Guide - zwycięzcy Startup Contest 2013. Współzałożyciel aplikacji Everytap - zdobywcy Mobile Trends Award 2015. W 2019 roku wprowadził na rynek aplikację Finebite - następcę Everytap. Prywatnie mąż i ojciec. Współpracował z ponad tysiącem restauracji, pubów i kawiarni w całym kraju.

Kosma Wilk
W życiu szczególne ważne są dla mnie trzy "wymiary": sport, muzyka i szeroko pojęta praca twórcza.
W sporcie zawsze byłem niezły. Kochałem to i kocham nadal. Przez wiele lat pływałem, skakałem na rowerze, biegałem, trenowałem parkour, grałem w siatkówkę... Dużo tego było. Nie odpuszczam, teraz skupiam się na sporcie slalom snowboard. Poza tym wspinam się, biegam, ćwiczę itd... To wszystko jak mam czas. Niestety, ostatnio go nie mam.
Z muzyką miałem styczność od dziecka. To zasługa rodziców. Gram na pianinie i trochę na gitarze. Kocham muzykę i wiążę z nią swoją przyszłość, tak jak ze sportem. Niestety, na to od kilku miesięcy również brak mi czasu.
Zostaje praca twórcza. Co mam na myśli? Różne projekty, inicjatywy, biznesy. Uwielbiam tworzyć i nie wyobrażam sobie życia bez tego. Ha! To właśnie na to poświęcam obecnie swój czas. I o tym opowiem 29 listopada na Fuckup Night Trójmiasto.

Informacja o biletach

  • Bilet normalny
    23 zł

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Moim zdaniem

Ludzie biznesu

Andrzej Biernacki

Prezes zarządu Ekolan SA. W 1997 roku Andrzej Biernacki i firma EKOL powołali do życia EKOLAN....