stat
Wydarzenie już się odbyło

Fuckup Night Trójmiasto #37

Serdecznie zapraszamy na #37 spotkanie FuckUp Nights Trójmiasto! Uczmy się na błędach innych. Nie może Cię zabraknąć!

FuckUp Nights (FUN) to globalny ruch, organizujący spotkania, na których odważni ludzie opowiadają o swoich porażkach w biznesie lub projektach. W trakcie spotkań jest czas na historie, pytania i ŚWIĘTOWANIE BŁĘDÓW.

Kiedy? 25 październik 2019 (piątek), godz. 18.00
Gdzie? Inkubator Starter, ul. Lęborska 3b, Gdańsk

AGENDA SPOTKANIA
18:00 - 18:15 - Otwarcie
18:15 - 18:40 - "Od Everytap do Finebite, czyli dlaczego warto szukać Product Market Fit" Maciej Piwko - Finebite
18.40 - 19:10 - Przerwa networkingowa
19:10 - 19:35 - "Wymiany przedmiotami, rzucanie pomidorami i rozbijanie gipsowych kostek - z czym się je nietypowe projekty" Kosma Wilk
19:35 - 20:00 - wkrótce


O prelegentach:

Maciej Piwko - Finebite
Z wykształcenia lekarz weterynarii. Miłośnik jedzenia i nowych technologii. Od 2011 roku związany z branżą startupową. Współtwórca aplikacji i przewodników turystycznych Pitu Pitu Fun Guide - zwycięzcy Startup Contest 2013. Współzałożyciel aplikacji Everytap - zdobywcy Mobile Trends Award 2015. W 2019 roku wprowadził na rynek aplikację Finebite - następcę Everytap. Prywatnie mąż i ojciec. Współpracował z ponad tysiącem restauracji, pubów i kawiarni w całym kraju.

Kosma Wilk
W życiu szczególne ważne są dla mnie trzy "wymiary": sport, muzyka i szeroko pojęta praca twórcza.
W sporcie zawsze byłem niezły. Kochałem to i kocham nadal. Przez wiele lat pływałem, skakałem na rowerze, biegałem, trenowałem parkour, grałem w siatkówkę... Dużo tego było. Nie odpuszczam, teraz skupiam się na sporcie slalom snowboard. Poza tym wspinam się, biegam, ćwiczę itd... To wszystko jak mam czas. Niestety, ostatnio go nie mam.
Z muzyką miałem styczność od dziecka. To zasługa rodziców. Gram na pianinie i trochę na gitarze. Kocham muzykę i wiążę z nią swoją przyszłość, tak jak ze sportem. Niestety, na to od kilku miesięcy również brak mi czasu.
Zostaje praca twórcza. Co mam na myśli? Różne projekty, inicjatywy, biznesy. Uwielbiam tworzyć i nie wyobrażam sobie życia bez tego. Ha! To właśnie na to poświęcam obecnie swój czas. I o tym opowiem 29 listopada na Fuckup Night Trójmiasto.

Informacja o biletach

  • Bilet normalny
    23 zł

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Moim zdaniem

Ludzie biznesu

Janusz Jarosiński

Były prezes Zarządu Morskiego Portu Gdynia. Związany z tym przedsiębiorstwem na różnych...