Inwestycje biurowe i magazynowe

Gasten S.A.

Gdańsk BCL

Gdańsk

miejscowość:
Gdańsk Przeróbka
dzielnica:
Przeróbka
miejsce:
ul. Ku Ujściu
deweloper:
Gasten S.A.
typ zabudowy:
magazynowa, powierzchnia biurowa
metraż:
700 do 14750 m2
sprzedaż:
w trakcie 
realizacja:
do I kw. 2020 r. planowana
forum:
dyskusje o inwestycji
Hale magazynowo-biurowe powstają zaledwie kilka kilometrów od portu północnego DCT. Miejsce to jest doskonale połączone z trasą S7 i autostradą A1. Tuż obok inwestycji znajdują się przystanki komunikacji miejskiej, co zapewnia łatwy, codzienny dostęp dla pracowników.

W ramach inwestycji powstają hale magazynowe-biurowo-usługowe o wysokości składowania do 10 m. Każdy budynek podzielony jest na odrębne, niezależne segmenty na które składa się magazyn o powierzchni 700 m kw. i biuro wielkości 125 m kw. Każdy taki typowy segment może posiadać funkcję magazynową lub usługową nie stwarzającą zagrożenia dla środowiska. Możliwe jest tu np. prowadzenie serwisu naprawczego sprzętu elektronicznego, działalności montażowej stosującej nowoczesne technologie czystej produkcji elektroniki, automatyki, robotyki i inżynierii oraz lokalizacja funkcji uzupełniających związanych z funkcją podstawową.

Całkowita powierzchnia inwestycji to 24 869 m kw., a całkowita powierzchnia do wynajęcia: 14 756,67 m kw. (w dwóch halach po 7331 i 7424 m kw.).

Na terenie inwestycji powstaje 138 miejsc parkingowych, a także 14 miejsc dla TIR-ów. Na terenie możliwe jest rozformowywanie kontenerów o nadmiarowej wadze. Właściciel zapewnia także możliwość dostępu do nabrzeża z załadunkiem na jednostki obsługujące porty morskie.
Jeżeli znalazłeś nieścisłość w prezentowanych materiałach - poinformuj nas:

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

lokalizacja
1
2
3
4
5
infrastruktura
1
2
3
4
5
architektura
1
2
3
4
5
cena / jakość
1
2
3
4
5
STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Moim zdaniem

Ludzie biznesu

Grzegorz Słupski

Od 1995 roku prezes zarządu ARGO w Gdańsku. Jest doktorem nauk ekonomicznych, stopień uzyskany na...