stat
Wydarzenie już się odbyło
PATRONAT

Gdańsk Business Week 2018 (1 opinia)

Blisko 100 młodych ludzi, 6 dni pracy nad rozwojem własnej firmy i dziesiątki szkoleń w języku angielskim. Już po raz ósmy Gdański Inkubator Przedsiębiorczości STARTER, Miasto Gdańsk i Washington Business Week zapraszają na Gdańsk Business Week. W dniach 15-20 lipca młodzież z Polski, USA i krajów Europy Wschodniej, pod okiem ekspertów będzie zdobywać biznesową wiedzę i stworzy produkty w swojej pierwszej firmie.

Następnie zaprezentuje je przed ekspertami m.in. z investGDA. Neoteric, WNS czy State Street.

Rekrutacja zakończona.

Co możesz zyskać?
- Uwierzysz we własne możliwości! Przekonasz się, jak duży masz potencjał i jak efektywnie możesz go wykorzystać!
- Będziesz miał/a okazję współpracować z młodzieżą nie tylko z Trójmiasta, ale także Stanów Zjednoczonych oraz innych krajów europejskich,
- Pozyskasz ogromną dawkę wiedzy biznesowej - z zakresu marketingu, przedsiębiorczości, zakładania firmy, powstawania start-upów i wiele więcej,
- Zdobyte umiejętności mogą być dla Ciebie przepustką do kariery biznesowej!
- Poznasz ciekawe osoby ze świata biznesu, rozwiniesz swoją kreatywność poprzez kontakt z ekspertami biorącymi udział w projekcie. Zajęcia prowadzone są przez menedżerów z polskich i amerykańskich firm,
- Wzniesiesz swój angielski na wyższy poziom, posługując się tym językiem przez wszystkie dni trwania projektu.

Na czym polega magia Gdańsk Business Week?

- Tydzień biznesu to przygoda, integracja, rozwój kompetencji miękkich i języka angielskiego.

- Ogromna dawka wiedzy związana z biznesem, możliwość poznania ciekawych ludzi ze świata przedsiębiorczości, zarówno z Polski, jak i ze Stanów Zjednoczonych.

- Zwiększenie pewności siebie i wcielenie hasła "Yes, I can" w swoje życie.

Program 2018
Uczestnicy są podzieleni na grupy. Każdy z nich sprawuje określoną funkcję w wyimaginowanej firmie. Niektórzy są odpowiedzialni za marketing, inni za sprzedaż czy koordynację produkcji. Nieraz będą musieli zmierzyć się z prawdziwymi wyzwaniami, aby sprawić, by ich biznes efektywnie funkcjonował przez kolejne dwa lata: osiem kwartałów podczas sześciu dni warsztatów.
Z czego składa się program?
- rozwiązywanie BizSimów (Business Simulations)
- tworzenie własnych produktów podczas spotkań firm
- Trade Show, Stockholder Presentation
Każdego dnia będą miały spotkania CEOs (Chief Executive Officers), pozwalające na koordynację efektywnej pracy każdej grupy. Całość jest koordynowana odgórnie przez CAs (Company Advisors).

15 LIPCA
DZIEŃ 1 - NIEDZIELA

Czas na szybkie wprowadzenie! Zarejestrujesz się na miejscu poprzez rozmowę z prowadzącymi w języku angielskim. To w tym dniu podczas wykładów dowiesz się, jak wiele możesz zrobić w przeciągu jedynie 6 dni, otrzymasz swoją rolę w firmie i rozpoczniesz przygotowania do Marketing Challenge. Brzmi pracowicie, prawda?

16 LIPCA
DZIEŃ 2 - PONIEDZIAŁEK

Czas zapoznać się z BIZSimami! Czujesz, że finanse nie są Twoją mocną stroną? Nie martw się, z pomocą CAs poznasz wszystkie tajniki efektywnej pracy z finansami. To również dzisiaj pokażecie wraz z całą drużyną, jak zgrani jesteście: Wasze pierwsze wspólne show: Hunk of Junk!

17 LIPCA
DZIEŃ 3 - WTOREK

Czy jesteś już zgrany ze swoją drużyną? Zapewne tak... A czy umiecie współpracować także ze swoim CA? Jeśli na to pytanie odpowiedź wciąż nie jest jednoznaczna, na dzisiejszym Walnym Zebraniu na pewno dowiesz się, co zrobić aby Wasze relacje skutkowały jeszcze lepszymi wynikami pracy firmy. Dziś czekają Cię również zagadki logiczne: to dzień Olimpiady! Wspólne rozwiązywanie logicznych łamigłówek i sprawdzanie Waszej wiedzy ogólnej z pewnością pozwoli Wam się zintegrować. Nie zapominajmy też o dyskotece wieczorową porą... To będzie dzień pełen wrażeń!

18 LIPCA
DZIEŃ 4 - ŚRODA

Dzisiaj nie będziesz siedział/a kolejny dzień, łamiąc sobie głowę nad tym, jak uczynić Wasz produkt atrakcyjniejszym. Czas na chwilę przerwy, czyli wycieczkę do Gdańskiego Inkubatora Przedsiębiorczości "Starter"! Nie tylko zobaczysz, jak wygląda to miejsce, ale także weźmiesz udział w grze na jego terenie, dzięki czemu odwiedzisz Brukselę czy Nowy Jork... O co w tym wszystkim chodzi? Przekonasz się po wysłaniu zgłoszenia!

19 LIPCA
DZIEŃ 5 - CZWARTEK

Po odpoczynku czas wrócić do pracy! Dziś będzie ku temu doskonała okazja. Na aż trzech spotkaniach firm będziecie wspólnie doszlifowywać Wasze innowacyjne projekty i głowić się nad BIZSimami. To także dziś odbędzie się Volleyball Challenge! CEOs zmierzą się z CAs, członkowie ekip - pamiętajcie o dopingu! Wieczorem również nie będziecie próżnować. Każdy będzie miał szansę zaprezentować swój... talent! Pięknie śpiewasz, grasz na instrumencie, a może jesteś dobrym komikiem? Talent Show z pewnością odkryje przed wszystkimi nieznane dotąd nikomu umiejętności uczestników. Daj się poznać i zbierz burzę oklasków!

20 LIPCA
DZIEŃ 6 - PIĄTEK

Wielki dzień... Od rana na pewno dużo stresu, sam/a się przekonasz. To dziś pokażecie, ile zrobiliście w przeciągu ostatnich dni! Najpierw każda ekipa sprosta Stockholder Presentation, później spróbujecie Waszych sił podczas Trade Show. Wydaje Wam się, że poszło świetnie? Będzie okazja, aby się o tym przekonać! Na wieczornej gali dowiemy się, kto był najlepszy, zarówno jeśli chodzi o prezentację i Trade Show, jak i pod kątem Marketing Challenge. Emocje na pewno będą sięgać zenitu! Każdy dzień na Business Weeku to przygoda i wyzwanie. Wierzymy, że możesz mu sprostać. Chcesz się sprawdzić? Wyślij zgłoszenie już dziś!

Przeczytaj także

Opinie (1)

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Moim zdaniem

Ludzie biznesu

Magdalena Nowicka

Head of IT Poland w Nordea Bank AB. Absolwentka Wydziału Matematyki Uniwersytetu Marii...