stat
Impreza już się odbyła

Gdańska Debata Gospodarcza (1 opinia)

W imieniu środowiska gospodarczego reprezentowanego przez trzy największe organizacje przedsiębiorców: Pracodawców Pomorza, Pomorską Izbę Rzemieśliniczą Małych i Średnich Przedsiębiorstw oraz Regionalną Izbę Gospodarczą Pomorza zapraszamy na debatę z kandydatami do Europarlamentu. Europejska Debata Gospodarcza odbędzie się 9 maja w Wyższej Szkole Bankowej.

Celem debaty jest przybliżenie przedsiębiorcom, pracodawcom i przedstawicielom nauki programów poszczególnych kandydatów na posłów do Parlamentu Europejskiego. Środowisko gospodarcze reprezentowane przez nasze organizacje oczekuje od kandydatów przedstawienia koncepcji działań w zakresie ochrony i wzmocnienia polskich przedsiębiorstw i przedsiębiorców na wspólnym rynku europejskim.

Debata została podzielona na trzy bloki:

Podczas pierwszej części Kandydaci zostaną poproszeni o udzielenie odpowiedzi na pytania przygotowane przez nasze organizacje. Ilość pytań będzie uzależniona od ilości Kandydatów uczestniczących w debacie. Kolejność Kandydatów udzielających odpowiedzi będzie poprzedzona losowaniem. Każdy z Kandydatów będzie miał tyle samo czasu na odpowiedź (ok. 2 minut na każde pytanie). Nie przewiduje się zadawania pytań przez Kandydata innym Kandydatom uczestniczącym w debacie.

W drugiej części debaty przedsiębiorcy uczestniczący w spotkaniu będą mogli zadawać pytania problemowe kierowane do wszystkich Kandydatów (0,5 minuty na zadanie pytania). Odpowiedzi udzielać będą tylko Ci Kandydaci, którzy wyrażą chęć ustosunkowania się do podniesionego w pytaniu problemu. Pytania ad personam będą uchylane przez prowadzącego.

W trzecim bloku każdy z Kandydatów będzie mógł przedstawić dodatkowe, uzupełniające elementy swojego programu gospodarczego w czasie nie dłuższym niż 4 minuty.

Po zakończeniu debaty planujemy poczęstunek oraz rozmowy kuluarowe pomiędzy Kandydatami i przedsiębiorcami.

Debatę poprowadzi politolog dr Jarosław Och - pracownik naukowy Instytutu Politologii Uniwersytetu Gdańskiego.

Informacja o biletach

Opinie (1)

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Moim zdaniem

Ludzie biznesu

Adam Roman

Członek zarządów Sopockiego Towarzystwa Ubezpieczeń Ergo Hestia SA i Sopockiego Towarzystwa...