stat

Gdański ZUS zaprasza na szkolenie

  • czwartek, 4 marca, godz. 10:00
  • Lokalizacja
    Online
  • Bilety
    wstęp wolny

Oddział Zakładu Ubezpieczeń Społecznych w Gdańsku zaprasza zainteresowanych na bezpłatne szkolenie online. Szkolenie zatytułowane E-wizyta w ZUS potrwa ok. 2 godzin.

Z e-wizyty w ZUS można korzystać od października ubiegłego roku. Codziennie taką formę kontaktu wybiera kilkaset osób. Wideorozmowa z ekspertem umożliwia załatwienie wielu spraw bez konieczności wychodzenia z domu. Wystarczy komputer lub inne urządzenie z dostępem do internetu i kamerą. Podczas e- wizyty można wyjaśnić sprawy dotyczące krajowych i zagranicznych emerytur i rent, zasiłków, kwestii związanych z prowadzeniem firmy, czy potwierdzenia profilu PUE. W sprawach dotyczących zasiłków oraz emerytur i rent można także umawiać się na konsultacje w języku migowym PJM.

Zapisy przyjmujemy mailowo pod adresem: aleksandra.mlodak@zus.pl. W zgłoszeniu prosimy wskazać: adres mailowy, na który wyślemy link do szkolenia, datę i temat webinarium, planowaną liczbę uczestników oraz numer telefonu do kontaktu.

W dniu spotkania na wskazany adres mailowy wyślemy link do wydarzenia. Webinarium odbędzie się na platformie za pośrednictwem Cisco Webex Meeting.
lut 27

sobota, godz. 10:00 - 13:00

Online
bilety 15 zł

w każdy poniedziałek (do 21.06), godz. 17:00

Gdynia,
bilety 45 zł

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Moim zdaniem

Ludzie biznesu

Paweł Olechnowicz

Funkcję prezesa zarządu Grupy Lotos pełnił przez 14 lat - od 12 marca 2002 roku do 13 kwietnia...