stat
Impreza już się odbyła

Google Ads dla Twojej firmy - konsultacje

Czy wiesz, co zrobić, by zacząć się reklamować w Google? Na co zwracać uwagę w danych? Jak sprawdzić, czy budżet nie przecieka Ci między palcami? A może - co można zrobić lepiej?

kiedy: 18.06.2019 (wtorek), 13.00-15.00
gdzie: PPNT Gdynia, budynek III, coworking

Możesz się tego dowiedzieć na indywidualnych konsultacjach z specjalistą Google Ads - Maciejem Ciesielskim. Jeśli masz już konto - Maciej zrobi szybki audyt. Pokaże Ci na co zwrócić uwagę oraz sprawdzi, czy nie popełniasz błędów, które słono Cię kosztują. Jeśli nie masz konta - możesz z nim omówić możliwości, jakie dają Google Ads dla Twojej branży i dowiedzieć się orientacyjnie, jakiego budżetu potrzebujesz, by zacząć działać.

Dlaczego warto?
Maciej Ciesielski jest certyfikowanym specjalistą Google Ads i przeprowadził już kampanie reklamowe za ponad 1 milion złotych. Doskonale wie, jak je skonfigurować, by przyniosły jak najlepszy efekt i nie stracić na nich pieniędzy. Pozycjoner, miłośnik Google Analytics, głęboko zaprzyjaźniony z Google Search Consol. Po 7 latach pracy w trójmiejskich agencjach marketingu internetowego tworzy, żeby było oryginalnie, własną.

Dla kogo?

Dla freelancerów, mikro- i małych przedsiębiorców, którzy często sami zajmują się promocją swojej marki oraz osób zainteresowanych marketingowymi działaniami online.

Informacja o biletach

wstęp: wolny, wymagana rejestracja: googleads-konsultacje.evenea.pl/

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Moim zdaniem

Ludzie biznesu

Krzysztof Stepokura

Prezes formy Eurotel. W 1994 roku założył firmę telekomunikacyjną Martel, która od 1996 roku była...