stat
Impreza już się odbyła

Google Ads dla Twojej firmy - konsultacje

Czy wiesz, co zrobić, by zacząć się reklamować w Google? Na co zwracać uwagę w danych? Jak sprawdzić, czy budżet nie przecieka Ci między palcami? A może - co można zrobić lepiej?

Konsultacje eksperckie - prawo autorskie

w każdy wtorek (do 30.07), godz. 08:00 - 14:00

Gdynia,
Wstęp wolny
kiedy: 18.06.2019 (wtorek), 13.00-15.00
gdzie: PPNT Gdynia, budynek III, coworking

Możesz się tego dowiedzieć na indywidualnych konsultacjach z specjalistą Google Ads - Maciejem Ciesielskim. Jeśli masz już konto - Maciej zrobi szybki audyt. Pokaże Ci na co zwrócić uwagę oraz sprawdzi, czy nie popełniasz błędów, które słono Cię kosztują. Jeśli nie masz konta - możesz z nim omówić możliwości, jakie dają Google Ads dla Twojej branży i dowiedzieć się orientacyjnie, jakiego budżetu potrzebujesz, by zacząć działać.

Dlaczego warto?
Maciej Ciesielski jest certyfikowanym specjalistą Google Ads i przeprowadził już kampanie reklamowe za ponad 1 milion złotych. Doskonale wie, jak je skonfigurować, by przyniosły jak najlepszy efekt i nie stracić na nich pieniędzy. Pozycjoner, miłośnik Google Analytics, głęboko zaprzyjaźniony z Google Search Consol. Po 7 latach pracy w trójmiejskich agencjach marketingu internetowego tworzy, żeby było oryginalnie, własną.

Dla kogo?

Dla freelancerów, mikro- i małych przedsiębiorców, którzy często sami zajmują się promocją swojej marki oraz osób zainteresowanych marketingowymi działaniami online.

Informacja o biletach

wstęp: wolny, wymagana rejestracja: googleads-konsultacje.evenea.pl/

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Moim zdaniem

Ludzie biznesu

Jan Zarębski

Działalność gospodarczą rozpoczął już na początku lat 80. Stworzył firmy takie jak Lonzę i Natę,...