stat
Wydarzenie już się odbyło

Gospodarka bez ekonoma którędy do dobrobytu?

Towarzystwo Ekonomistów Polskich (TEP) wraz z Wydziałem Ekonomicznym Uniwersytetu Gdańskiego oraz Wyższą Szkołą Informatyki i Zarządzania z siedzibą w Rzeszowie mają zaszczyt zaprosić Państwa do zgłaszania referatów naukowych do I Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej im. prof. Jana Winieckiego GOSPODARKA BEZ EKONOMA KTÓRĘDY DO DOBROBYTU?. Konferencja odbędzie się w dniach 28-29 maja 2020 r. w Sopocie. Radzie programowej przewodzi prof. dr hab. Elżbieta Adamowicz, Szkoła Główna Handlowa w Warszawie.

wrz 2-3

czwartek - piątek

Sopot,
bilety 2421 - 2781 zł
wrz 24

piątek, godz. 10:00

bilety 100 zł
Tytuł pierwszej konferencji: Gospodarka bez ekonoma którędy do dobrobytu? odnosi się do tytułu książki pod red. prof. Winieckiego, jaka ukazała się w 1999 roku. Składały się na nią teksty, które powstały na rzecz realizowanego przez TEP programu publicznej edukacji ekonomicznej pod nazwą Którędy do dobrobytu ?. W ramach Konferencji przewidziana jest sesja plenarna i sesja naukowa. Przygotowywana jest również wystawa publikacji Profesora.

Zapraszamy do nadsyłania referatów poruszających tematykę konferencji - transformacja gospodarcza i zmiany ustrojowe, globalizacja i wyzwania współczesnej gospodarki, ład instytucjonalny, podatki oraz nierówności dochodowe, polityka pieniężna i stabilność finansowa - z jednoczesnym uwzględnieniem prezentowanego w pracach naukowych punktu widzenia Profesora Winieckiego. Rada Programowa wybierze ze zgłoszonych referatów (zarówno indywidualnych jak i zespołowych) prace, które zostaną zaprezentowane podczas konferencji, a najlepsze wyróżni.

Prezentowane podczas konferencji referaty będą poddane procesowi podwójnej, ślepej recenzji i na tej podstawie zakwalifikowane do monografii naukowej Wydawnictwa Uniwersytetu Gdańskiego. Objętość prac nie powinna przekraczać 30 tys. znaków ze spacjami. Wymogi edytorskie znajdują się na stronie Wydawnictwa Uniwersytetu Gdańskiego: www.wyd.ug.edu.pl/dla_autorow/poradnik_autora

Udział w konferencji oraz ewentualna publikacja referatu w monografii naukowej są bezpłatne. Uczestnicy konferencji ponoszą koszty dojazdu i zakwaterowania. Zgłoszenia udziału w konferencji należy przesyłać na email: j.winiecki.2020@tep.org.pl

Bieżące informacje na temat konferencji znajdą Państwo na stronie internetowej: www.tep.org.pl/konferencja

Zgłoszenie udziału w konferencji oraz podanie tytułu referatu: do 29 lutego 2020 r.
Nadesłanie referatu: do 31 marca 2020 r.
Zgłoszenie udziału w konferencji bez referatu: do 15 maja 2020 r.
Poinformowanie autorów o przyjęciu/odrzuceniu referatu: do 30 kwietnia 2020 r.

Więcej o konferencji: https://tep.org.pl/i-ogolnopolskiej-konferencji-naukowej-im-prof-jana-winieckiego/
Zgłoszenia i informacje: j.winiecki.2020@tep.org.pl

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Moim zdaniem

Ludzie biznesu

Kinga Stawicka

Dyrektor Sprzedaży Krajowej w firmie Marcopol Sp. z o.o. Producent Śrub - wiodącego producenta i...