stat
Impreza już się odbyła

Halo Policja? Proszę przyjechać na Facebooka

Ciężko wyobrazić sobie dzisiaj marketing bez promocji w Internecie. Portale społecznościowe z Facebookiem na czele na stałe weszły do naszego życia. Jednocześnie - mało kto zna ich regulacje lub wie, jak na nich działać w kontekście polskiego prawa.

paź 16

piątek, godz. 17:00

bilety 40 zł
Dzięki stałemu dostępowi do Internetu możemy dzielić się treściami cyfrowymi niemal bez ograniczeń. Kiedy jednak publikujemy je na portalach społecznościowych obowiązuje nas nie tylko przestrzeganie polskiego prawa, ale również regulaminy, które akceptujemy przy zakładaniu konta. Jak często jednak je czytamy lub zastanawiamy się nad legalnością udostępnianych treści?

Dla przedsiębiorców i osób, które publikują treści publicznie w mediach społecznościowych znajomość prawa i regulaminów jest wyjątkowo istotna. Jak działać, by nikomu nie podpaść?

Czego się dowiesz?

- Jak legalnie działać w mediach społecznościowych?
- Co kryją regulacje portali społecznościowych?
- Czego nie wolno robić?

Dla kogo?

Dla freelancerów, mikro- i małych przedsiębiorców, którzy często sami zajmują się budowaniem własnej marki lub dopiero o tym myślą oraz osób zainteresowanych marketingowymi działaniami online.

Prelekcję poprowadzi Tomasz Palak, radca prawny w Prawo Plus Podatki i wykładowca Wyższej Szkoły Bankowej w Gdańsku, Wyższej Szkole Ekonomii i Informatyki w Krakowie oraz Wyższej Szkole Administracji i Biznesu w Gdyni. Występował na I love marketing, Infoshare, TEDx Fuckup Nights i licznych innych wydarzeniach.

Często jest proszony o wypowiedź przez podmioty z zewnątrz - między innymi TVN, Rzeczpospolitą czy money.pl. Za wartego obserwowania uznały go przykładowo portale firmy.net i sprawnymarketing.pl. Rozmowy z nim prowadzono między innymi w ramach audycji Mała Wielka Firma oraz spotkań z Olą Gościniak, Rahimem Blakiem i Danielem Kędzierskim.

Informacja o biletach

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Moim zdaniem

Ludzie biznesu

Włodzimierz Ziółkowski

W latach 1988-98 piastował stanowisko prezesa zarządu i dyrektora w spółce Morskie Domy Składowe...