stat
Impreza już się odbyła

Halo Policja? Proszę przyjechać na Facebooka

Ciężko wyobrazić sobie dzisiaj marketing bez promocji w Internecie. Portale społecznościowe z Facebookiem na czele na stałe weszły do naszego życia. Jednocześnie - mało kto zna ich regulacje lub wie, jak na nich działać w kontekście polskiego prawa.

Spotkanie wymiany ofert

paź 23

środa, godz. 10:00

Gdynia,
Wstęp wolny

Startup Inspire - spotkania

paź 30

środa, godz. 17:00

Wstęp wolny
Dzięki stałemu dostępowi do Internetu możemy dzielić się treściami cyfrowymi niemal bez ograniczeń. Kiedy jednak publikujemy je na portalach społecznościowych obowiązuje nas nie tylko przestrzeganie polskiego prawa, ale również regulaminy, które akceptujemy przy zakładaniu konta. Jak często jednak je czytamy lub zastanawiamy się nad legalnością udostępnianych treści?

Dla przedsiębiorców i osób, które publikują treści publicznie w mediach społecznościowych znajomość prawa i regulaminów jest wyjątkowo istotna. Jak działać, by nikomu nie podpaść?

Czego się dowiesz?

- Jak legalnie działać w mediach społecznościowych?
- Co kryją regulacje portali społecznościowych?
- Czego nie wolno robić?

Dla kogo?

Dla freelancerów, mikro- i małych przedsiębiorców, którzy często sami zajmują się budowaniem własnej marki lub dopiero o tym myślą oraz osób zainteresowanych marketingowymi działaniami online.

Prelekcję poprowadzi Tomasz Palak, radca prawny w Prawo Plus Podatki i wykładowca Wyższej Szkoły Bankowej w Gdańsku, Wyższej Szkole Ekonomii i Informatyki w Krakowie oraz Wyższej Szkole Administracji i Biznesu w Gdyni. Występował na I love marketing, Infoshare, TEDx Fuckup Nights i licznych innych wydarzeniach.

Często jest proszony o wypowiedź przez podmioty z zewnątrz - między innymi TVN, Rzeczpospolitą czy money.pl. Za wartego obserwowania uznały go przykładowo portale firmy.net i sprawnymarketing.pl. Rozmowy z nim prowadzono między innymi w ramach audycji Mała Wielka Firma oraz spotkań z Olą Gościniak, Rahimem Blakiem i Danielem Kędzierskim.

Informacja o biletach

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Moim zdaniem

Ludzie biznesu

Ewa Bereśniewicz - Kozłowska

Prezes zarządu firmy Aplitt. Absolwentka Wydziału Elektroniki Politechniki Gdańskiej, studiów...