Inwestycje biurowe i magazynowe

Poprzednia inwestycja Następna inwestycja

Inpro

Harmonia Oliwska i Opacka Park

Gdańsk

miejscowość:
Gdańsk Oliwa
dzielnica:
Oliwa
miejsce:
ul. Opacka mapa
deweloper:
Inpro
typ zabudowy:
wielorodzinna, powierzchnia biurowa
metraż:
37.9 do 115.5 m2
sprzedaż:
w trakcie 
realizacja:
od I kw. 2016 r. do III kw. 2018 r. w budowie
forum:
dyskusje o inwestycji
Nowe osiedle zlokalizowane będzie przy głównej osi komunikacyjnej Trójmiasta oraz blisko wyjazdu ulicą Spacerową na trójmiejską Obwodnicę. Mieszkańcy blisko będą mieli do tramwaju oraz na przystanek SKM. Ogromną zaletą lokalizacji jest sąsiedztwo Parku Oliwskiego - jedynego tego rodzaju ogrodu w Trójmieście oraz oliwskich lasów. Na plażę w Jelitkowie prowadzi z ulicy Opackiej prosta droga - przez ulicę Pomorską. Przez Park Oliwski szybko można dojść także do Starego Rynku, który jest zabytkowym centrum dzielnicy.

W ramach zabudowy mieszkaniowej powstaną tu w sumie cztery kwartały zabudowy mieszkaniowej. Budynki będą miały sześć i osiem kondygnacji. W sumie będzie tu około 550 mieszkań. Teren całej inwestycji będzie w całości ogrodzony i dozorowany z pomieszczenia dla ochrony.

Mieszkania na piętrach będą miały przestronne balkony i tarasy, na parterze - ogródki.

Zabudowę mieszkaniową od głównej arterii miasta buforować będą budynki biurowe Opacka Park o wysokości 25 metrów (z dominantą wysokości 40 metrów)i łącznej powierzchni 24 tys. m kw. W parterach tych budynków powstaną lokale usługowe i restauracje (w tym - z myślą o mieszkańcach osiedla - market spożywczy). Od strony zachodniej biurowców zaplanowano plac z kawiarniami, osłonięty od zgiełku ulicy i otwarty na osiedle. Pod kompleksem biurowym zaplanowane są hale garażowe, a na terenie wokół budynku powstanie 180 ogólnodostępnych miejsc postojowych dla rowerów.

W ramach pierwszego etapu inwestycji powstaje 151 mieszkań. Jego realizacja zostanie zakończona w październiku 2017 roku. W drugim etapie powstają 84 mieszkania o powierzchniach od 42 do 84 m kw. (odbiór październik 2018). Cały projekt będzie realizowany w czterech etapach do 2020 lub 2021 roku.

Projekt części mieszkaniowej powstaje w pracowni Proconcept.
Jeżeli znalazłeś nieścisłość w prezentowanych materiałach - poinformuj nas:

Więcej na temat tej inwestycji:

Inne inwestycje dewelopera:

Dodaj zdjęcie

Opinie (12)

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

lokalizacja
1
2
3
4
5
infrastruktura
1
2
3
4
5
architektura
1
2
3
4
5
cena / jakość
1
2
3
4
5
Klikając "wyślij", akceptujesz regulamin dodawania opinii.
13.10.2017 wprowadzono zmiany w regulaminie.
zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie niezwiązane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

- jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Moim zdaniem

Strefa start-up