stat
Impreza już się odbyła

Inwestycja to nie koszt

Zapraszamy wszystkie mikro, małe i średnie przedsiębiorstwa, które stawiają na rozwój! Kameralne spotkanie z doradcą biznesowym pozwoli na zorganizowanie i usystematyzowanie dalszych działań Twojego biznesu.

Zmiany to nieodzowny element naszego życia prywatnego jak i biznesowego. Mamy tendencję do dokonywania zmian w momencie gdy już nie mamy innego wyjścia. A może zmiany da się oswoić i wprowadzać je zgodnie z przygotowanym wcześniej planem? Może warto wprowadzać nowe produkty i usługi nawet jak w firmie dobrze się dzieje? Boisz się nowości? Chcesz wzmocnić swoją pozycje na rynku? Pomożemy Ci w działaniu, oddaj swoją firmę w dobre i sprawdzone ręce.

Na spotkaniu odpowiemy na nurtujące Cię pytania dotyczące rozwoju firmy. Wysłuchamy Twoich potrzeb i porozmawiamy o problemach w dzisiejszym biznesie. Omówimy procesy zachodzące w biznesie.

Posiadamy bagaż wieloletnich doświadczeń w szeroko pojmowanym biznesie. Nasi doradcy od lat wspierają firmy.

Podczas spotkania zaprezentowane zostaną także możliwości budowania Strategii Firmy w oparciu o dostępne mechanizmy współfinansowania działań doradczo-konsultacyjnych między innymi w ramach projektu Strategicznie Doskonali realizowanego przez Pracodawców Pomorza we współpracy partnerskiej z firmą Trigonum.

Zapraszamy do wzięcia udziału w bezpłatnym spotkaniu.

Informacja o biletach

Ilość miejsc ograniczona.
Prosimy o wcześniejszą rejestrację: kpieniak@trigonum.pl, lub: tel. 664-173-130

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Moim zdaniem

Ludzie biznesu

Andrzej Biernacki

Prezes zarządu Ekolan SA. W 1997 roku Andrzej Biernacki i firma EKOL powołali do życia EKOLAN....