stat
Impreza już się odbyła

Jak komunikować w firmie?

By firma mogła funkcjonować sprawnie, każdy pracownik powinien znać jej cele i wiedzieć, co się w niej aktualnie dzieje przynajmniej w podstawowym zakresie. Ale jak skutecznie przekazywać takie informacje i w jakiej formie, by było to ciekawe i mało czasochłonne?

Warsztat dla stomatologów

w każdą sobotę (do 01.02), godz. 10:00

Gdańsk,
Wstęp wolny

Wizytówka Google

lut 26

środa, godz. 10:00

Gdynia,
Wstęp wolny
Komunikacja wewnętrzna angażuje pracownika w wykonywane zadania, tak by identyfikował się z celami firmy i nie tylko wykonywał swoją pracę z przyjemnością, ale też chętnie wykazywał się inicjatywą. Pracownicy chcą mieć wpływ na to, co się dzieje w firmie, jak zorganizowana jest ich praca oraz jak funkcjonuje zespół, w którym pracują. Jeśli mają taką możliwość - chętniej dzielą się swoimi doświadczeniami w gronie prywatnym, a przez to budują pozytywny wizerunek firmy. Ale pracownicy chcą również wiedzieć, jak ich praca wpływa na realizację celów przedsiębiorstwa, czy to co robią każdego dnia ma sens i sprawia, że firma zmierza w dobrym kierunku.

Podczas spotkania porozmawiamy o tym, w jaki sposób wykorzystać komunikację wewnętrzną w firmie, by informować, motywować i angażować pracowników swojej firmy w realizację jej celów biznesowych.

Czego się dowiesz?
- Jakimi kanałami można docierać do swoich pracowników?
- Jakim językiem mówić w komunikacji wewnętrznej?
- Jak zaplanować skuteczną strategię komunikacji wewnętrznej?
- Jak rozkręcić firmowego bloga?
- Jakich informacji oczekują pracownicy?

Dla kogo?
Strefa Blogera to cykl spotkań kierowanych głównie do blogerów, ale na warsztaty zapraszamy też mikroprzedsiębiorców i freelancerów, którzy chcą promować swój biznes przy pomocy bloga na własnej stronie internetowej.

Prelekcję poprowadzi Katarzyna Gajewska, absolwentka kulturoznawstwa, obecnie pracuje jako Content Writer w Aspire Systems Poland. W życiu zawodowym zajmowała się wspieraniem startupów i początkujących przedsiębiorców w PPNT Gdynia, prowadziła też trójmiejski oddział Szkoły Programowania Coders Lab. Koordynatorka spotkań WordCamp Gdynia oraz WordUp Trójmiasto. Prowadzi bloga GajaPisze.pl. Pasjonuje ją branża IT, WordPress oraz MCU i Gwiezdne Wojny.

Informacja o biletach

wymagana rejestracja: https://evenea.pl/event/strefablogera29/

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Moim zdaniem

Ludzie biznesu

Piotr Ciechowicz

Wiceprezes Agencji Rozwoju Pomorza. Nadzoruje prace Regionalnej Instytucji Finansującej, Działu...