stat
Impreza już się odbyła

Jak komunikować w firmie?

By firma mogła funkcjonować sprawnie, każdy pracownik powinien znać jej cele i wiedzieć, co się w niej aktualnie dzieje przynajmniej w podstawowym zakresie. Ale jak skutecznie przekazywać takie informacje i w jakiej formie, by było to ciekawe i mało czasochłonne?

Komunikacja wewnętrzna angażuje pracownika w wykonywane zadania, tak by identyfikował się z celami firmy i nie tylko wykonywał swoją pracę z przyjemnością, ale też chętnie wykazywał się inicjatywą. Pracownicy chcą mieć wpływ na to, co się dzieje w firmie, jak zorganizowana jest ich praca oraz jak funkcjonuje zespół, w którym pracują. Jeśli mają taką możliwość - chętniej dzielą się swoimi doświadczeniami w gronie prywatnym, a przez to budują pozytywny wizerunek firmy. Ale pracownicy chcą również wiedzieć, jak ich praca wpływa na realizację celów przedsiębiorstwa, czy to co robią każdego dnia ma sens i sprawia, że firma zmierza w dobrym kierunku.

Podczas spotkania porozmawiamy o tym, w jaki sposób wykorzystać komunikację wewnętrzną w firmie, by informować, motywować i angażować pracowników swojej firmy w realizację jej celów biznesowych.

Czego się dowiesz?
- Jakimi kanałami można docierać do swoich pracowników?
- Jakim językiem mówić w komunikacji wewnętrznej?
- Jak zaplanować skuteczną strategię komunikacji wewnętrznej?
- Jak rozkręcić firmowego bloga?
- Jakich informacji oczekują pracownicy?

Dla kogo?
Strefa Blogera to cykl spotkań kierowanych głównie do blogerów, ale na warsztaty zapraszamy też mikroprzedsiębiorców i freelancerów, którzy chcą promować swój biznes przy pomocy bloga na własnej stronie internetowej.

Prelekcję poprowadzi Katarzyna Gajewska, absolwentka kulturoznawstwa, obecnie pracuje jako Content Writer w Aspire Systems Poland. W życiu zawodowym zajmowała się wspieraniem startupów i początkujących przedsiębiorców w PPNT Gdynia, prowadziła też trójmiejski oddział Szkoły Programowania Coders Lab. Koordynatorka spotkań WordCamp Gdynia oraz WordUp Trójmiasto. Prowadzi bloga GajaPisze.pl. Pasjonuje ją branża IT, WordPress oraz MCU i Gwiezdne Wojny.

Informacja o biletach

wymagana rejestracja: https://evenea.pl/event/strefablogera29/

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Moim zdaniem

Ludzie biznesu

Dorota Sobieniecka- Kańska

Dyrektor Gdańskiego Klubu Biznesu. Wydawca, dziennikarka, wykładowca, doradca public relations....