stat
Impreza już się odbyła

Jak pozyskać partnera biznesowego

Pozyskaj partnera biznesowego dla projektu społecznego, kulturalnego, edukacyjnego. Zapraszamy przedstawicieli organizacji pozarządowych i instytucji publicznych na warsztat z nawiązywania współpracy z sektorem biznesu.

Podczas warsztatu popracujemy nad:
1. zwięzłą komunikacją misji społecznej, którą reprezentujemy,
2. autoprezentacją,
3. przygotowaniem kluczowych informacji, jakie powinny się znaleźć w Twojej ofercie skierowanej do partnera biznesowego.

Dodatkowo podpowiem Ci jak pracuję nad własną motywacją przed podjęciem rozmów z potencjalnymi partnerami biznesowymi organizacji. Opowiem o tym, co najbardziej odstrasza biznes od podejmowania działań społecznych, jak przełamać impas i zacząć rozmowę.

Miejsce:
Sopocka Pracownia Otwarta
Ul. Tatrzańska 19/4

Prowadząca: Maria Olszewska (www.mjjo.pl) szkoli organizacje pozarządowe z Europy z fundraisingu i crowdfundingu w języku polskim, angielskim i włoskim.

Absolwentka zarządzania miastem na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie; studiowała również historię sztuki na Uniwersytecie Jagiellońskim. Fundraiserka praktyk. Przygodę z fundraisingiem rozpoczęła od pozyskiwania sponsorów dla jednej w większych instytucji kultury w Małopolsce.

Od 2011 roku prowadzi szkolenia, warsztaty, wykłady i doradztwa z zakresu fundraisingu. Jako trenerka współpracowała m.in. z Polskim Stowarzyszeniem Fundraisingu, Centrum Arrupe, Europejskim Centrum Komunikacji i Kultury w Warszawie, Miastem Gdańsk, Inkubatorem Przedsiębiorczości STARTER, Oliwską Grupą Konsultingową. Wykładała fundraising i przedsiębiorczość społeczną na Akademii Morskiej w Gdyni i Akademii Marynarki Wojennej w Gdyni. W latach 2011 do 2015 zorganizowała łącznie 16 Klubów Fundraisera w Trójmieście i Olsztynie. Od 2014 roku ma w ofercie warsztaty dla biznesu - w szczególności z nawiązywania relacji biznesowych. Maria szkoli w językach polskim, angielskim i włoskim. Współpracowała m.in. z Inhope/ International Association of Internet Hotlines z Holandii, International Shang Shung Institute z Włoch oraz regularnie prowadzi zajęcia w ramach Christian Educational Leadership Project oraz w ramach Executive Education for Bishops and Ecclesiastical Superiors from the Countries of the Former Soviet Block (projekty Europejskiego Centrum Komunikacji i Kultury). Ma doświadczenie w prowadzeniu imprez kulturalnych i szkoleniowych.
Prywatnie jest miłośniczką wspinaczki i aktorstwa.

Informacja o biletach

  • Bilet normalny
    200 zł
Cena: 200 PLN

Liczba miejsc ograniczona. Będziemy pracować w kameralnej grupie, żeby móc w pełni wykorzystać czas i odnieść się do Twoich potrzeb.

Zgłoszenia zbiera Magda Bachora z Sopockiej Pracowni Otwartej
tel. 600 888 919
e-mail: magda@sopockapracownia.pl

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Moim zdaniem

Ludzie biznesu

Andrzej Biernacki

Prezes zarządu Ekolan SA. W 1997 roku Andrzej Biernacki i firma EKOL powołali do życia EKOLAN....