stat
Wydarzenie już się odbyło

Jak się sprzedać, to za wysoką cenę

Jak się sprzedać, to za wysoką cenę - czyli psychologiczny autoportret drogą do sukcesu.

Wchodzisz do całkiem nowego sklepu spożywczego. Mijasz kolejne regały, kupujesz kolejne produkty z przygotowanej wcześniej listy i w pewnym momencie zatrzymujesz się przy zupełnie przypadkowym dziale. Zakupiłaś/eś już wszystko co miałaś/eś, ale w blasku sklepowych świateł zwraca Twoją uwagę ten jeden, całkowicie nieznany dla ciebie produkt - ten jeden wśród kilkudziesięciu innych tego samego rodzaju produktów. Bierzesz go do ręki, a następnie dokładasz do swojego koszyka i kierujesz się w kierunku kas - zakupując coś nieznanego, ale coś co Cię zaintrygowało na tyle ,że chcesz dać temu szansę.

Dlaczego? I oto jest pytanie.

W dzisiejszych czasach, jakkolwiek odważnie to zabrzmi - każdy z nas jest swego rodzaju produktem, ale też i sprzedawcą tego produktu w jednym. Tak samo jak rynek określany jest przez stosunek popytu do podaży, tak samo my generujemy swoją wartość w stosunku do celów, które chcemy osiągnąć. Ale jak wytłumaczyć, to że jedni, startując z tej samej pozycji co ty, docierają do pewnego pułapu szybciej i lżej, a ty masz wrażenie, że nie dość, że idziesz ciągle pod górę, to życie rzuca Ci jeszcze kłody pod nogi? To wszystko siedzi w Twojej głowie.

Razem z dr Martą Holeksa stwórz swój psychologiczny autoportret i stań się człowiekiem, który chwyta byka za rogi, sięga po to co chce i zawsze ma ku temu sprzyjające okoliczności.

Zapisy:
E-mail: centrum.fortis@gmail.com
Tel.: 798 713 731

Dr Marta Holeksa jest doktorem nauk społecznych w dziedzinie pedagogiki, adiunktem w Zakładzie Terapii Zajęciowej AWFiS w Gdańsku i Terapeutą na Oddziale Dziennym Leczenia Zaburzeń Nerwicowych i Depresyjnych NCM w Gdańsku, magistrem wychowania muzycznego, absolwentką szkoły muzycznej I i II stopnia w klasie rytmiki i śpiewu, certyfikowaną arteterapeutką i coachem, członkiem Stowarzyszenia Arteterapeutów Polskich Kajros,. Jej zainteresowania badawcze skoncentrowane są wokół możliwości wykorzystania różnych dziedzin sztuki w diagnozie, profilaktyce, edukacji i terapii dzieci, młodzieży i dorosłych. Od niedawna, łącząc działania artystyczne z technikami coachingowymi, eksperymentuje z artcoachingiem poszukując nowych sposobów niesienia pomocy i wsparcia osobom, które chcą lepiej poznać i zrozumieć siebie, odkryć swój potencjał, pokonać wewnętrzne ograniczenia, wzbudzić motywację do działania, wzmocnić autodeterminację, określić aspiracje i wyznaczyć sobie nowe cele oraz najbardziej skuteczne drogi ich osiągania, a także rozwinąć własną kreatywność przekładającą się na twórcze rozwiązywanie życiowych problemów. Prowadzi kursy, szkolenia, warsztaty i treningi z zakresu, arteterapii, artcoachingu, coachingu, psychoedukacji pozytywnej, relaksacji, budowania motywacji, negocjacji i mediacji, wypalenia zawodowego i umiejętności wychowawczych. Autorka i współautorka wielu artykułów, książek i projektów naukowo-badawczych poświęconych powyższej tematyce. Sama również brała udział w licznych szkoleniach, kursach, warsztatach i treningach, np.: muzykoterapii, choreoterapii, interwencji kryzysowej, kreatywności i twórczości, nieustannie doskonaląc swoje kompetencje. Ukończyła również Psychologię na Wydziale Zamiejscowym SWPS w Poznaniu.

Obecnie założycielka i prowadząca Centrum Terapeutyczne "FORTIS", w ramach którego współpracuje z wieloma specjalistami z zakresu diagnozy i terapii pedagogicznej, diagnozy i terapii logopedycznej, diagnozy i terapii psychologicznej dzieci, młodzieży i dorosłych, oraz psychodietetyki i dietetyki, a także gerontologii i psychogeriatrii.

Opinie

Dodaj opinię
Walczymy z przemocą słownąKasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

zamknij

Moim zdaniem

Ludzie biznesu

Tomasz Basiński

W latach 1987 – 1990 kształcił się w sopockim Policealnym Studium Zawodowym w specjalności...