• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Jak zaplanować rozwój - spotkanie Akademii Zwinnej Liderki

Rozwój to ważny temat. Świat się zmienia, a to co wczoraj było dobrym rozwiązaniem, dziś już może się nie sprawdzać. Zapraszamy na spotkanie, na którym dowiecie się "Jak zaplanować rozwój?".

w każdy wtorek (do 20.12), godz. 19:00

Wstęp wolny

w każdy poniedziałek (do 31.10), godz. 16:00 - 18:30

Wstęp wolny
Chciałabyś się rozwijać, ale nie wiesz jak rozpocząć?
Myślisz o rozwoju, ale wciąż tak mało czasu?
Zaczęłaś zmiany, ale brak Ci motywacji, by kontynuować?

Mamy dla Was trzy podpowiedzi - jasno zdefiniowany cel, dobry plan i mentoring. Przyjdź na spotkanie, a dowiesz się więcej!

Spotkanie ma trzy części:

- NETWORKING

- WARSZTAT "Naucz się definiować cele!" - prowadzenie Małgorzata Kusyk: Niezależnie czy rozpoczynasz nowy projekt biznesowy, czy planujesz swój rozwój, dobrze zdefiniowany cel to połowa sukcesu. Podczas tego warsztatu zdefiniujesz swój cel i dołączysz do 3% Polaków, którzy to robią i osiągają
dużo więcej.

- ROZMOWA "Mentoring - co to takiego?" - Malgorzata Kusyk rozmawia z Renata Czajkowska, jak budować relację mentorską, która sprzyjać będzie naszemu rozwojowi.

MIEJSCE: Budynek Olivia Gate B, Olivia Business Centre,
sala konferencyjna Thinking Zone - pierwsze piętro.
Adres: aleja Grunwaldzka 472, 80-309 Gdańsk.
Parking na terenie Olivia Business Center jest bezpłatny po godzinie 17:00.

Zapraszamy wszystkie osoby, zainteresowane rozwojem, w kierunku autentycznego i świadomego przywództwa. Spotkanie jest adresowane do kobiet, ale Panów nie wykluczamy

Partnerem spotkania jest Thinking Zone - innowacyjna i praktyczna edukacja

PROWADZĄCE
Malgorzata Kusyk
- Ekspertka zarządzania projektami z ponad 16. letnim doświadczeniem w globalnych projektach i programach w różnych sektorach i branżach. Propagatorka idei zwinności i turkusu. Specjalizuje się w tranzycjach i transformacjach, łącząc w nich podejścia tradycyjne i zwinne. Certyfikowany project manager PMP®/PRINCE2®/AgilePM®, CEO AgilePMO, partner Kozminski Executive Business School, członek Agility Scales Founders Club, Prezes PMI Poland Chapter w latach 2014-2016. Mentor, trener biznesu, wykładowca MBA. Twórca innowacyjnych szkoleń i metodyk z zakresu zarządzania projektami, w tym pierwszej Akademii Transition Managera. To co ją wyróżnia to kreatywność i otwartość na eksperymentowanie, dzięki czemu rozwiązania, które proponuje są unikatowe i dostosowane do potrzeb klienta. W wolnych chwilach rysuje i pisze oraz dzieli się swoimi doświadczeniami na konferencjach w Polsce i na świecie.

Renata Czajkowska - właścicielka HR Concept - firmy zajmującej się doradztwem personalnym. Posiada ponad 20-letnie doświadczenie w zakresie Human Resources, zarówno w globalnych korporacjach, głównie na stanowisku Human Resources Managera. Rozwijała umiejętności w Akademii Coachingu według metodologii ICF przy Agencji Rozwoju Pomorza i uzyskała certyfikację jako coach WIAL Action Learning. W ostatnich latach zbudowała od podstaw dwa start-upy- centrum usług wspólnych oraz globalne centrum usług biznesowych. Prowadziła projekty HR w metodologii jakościowej Six Sigma (certyfikacja Green Belt) w obszarze badania opinii pracowników i outsourcingu procesu rekrutacji. Wdrożyła między innymi: programy rozwoju liderów i talentów, programy mentoringu, systemy ocen pracowniczych, ocen menedżerskich, ocen 360 stopni, wartościowanie stanowisk pracy. Stworzyła wiele narzędzi badawczych - ankiet, wywiadów, grup focusowych. Lubi spędzać czas aktywnie "w drodze". Pasjonuje się tematyką rozwoju, zarządzania energią człowieka (well-being), minimalizmu i praktykami uważności.

Informacja o biletach

  • Bilet normalny
    29 zł
Rejestracja i bilety: http://sklep.agilebiz.pl/

Opinie

Moim zdaniem

Ludzie biznesu

Piotr Witek

MBA, ACCA, biegły rewident, Partner Spółki Rewit Księgowi i Biegli Rewidenci, od listopada 2013...