stat
Impreza już się odbyła

Jak zaplanować rozwój - spotkanie Akademii Zwinnej Liderki

Rozwój to ważny temat. Świat się zmienia, a to co wczoraj było dobrym rozwiązaniem, dziś już może się nie sprawdzać. Zapraszamy na spotkanie, na którym dowiecie się "Jak zaplanować rozwój?".

Chciałabyś się rozwijać, ale nie wiesz jak rozpocząć?
Myślisz o rozwoju, ale wciąż tak mało czasu?
Zaczęłaś zmiany, ale brak Ci motywacji, by kontynuować?

Mamy dla Was trzy podpowiedzi - jasno zdefiniowany cel, dobry plan i mentoring. Przyjdź na spotkanie, a dowiesz się więcej!

Spotkanie ma trzy części:

- NETWORKING

- WARSZTAT "Naucz się definiować cele!" - prowadzenie Małgorzata Kusyk: Niezależnie czy rozpoczynasz nowy projekt biznesowy, czy planujesz swój rozwój, dobrze zdefiniowany cel to połowa sukcesu. Podczas tego warsztatu zdefiniujesz swój cel i dołączysz do 3% Polaków, którzy to robią i osiągają
dużo więcej.

- ROZMOWA "Mentoring - co to takiego?" - Malgorzata Kusyk rozmawia z Renata Czajkowska, jak budować relację mentorską, która sprzyjać będzie naszemu rozwojowi.

MIEJSCE: Budynek Olivia Gate B, Olivia Business Centre,
sala konferencyjna Thinking Zone - pierwsze piętro.
Adres: aleja Grunwaldzka 472, 80-309 Gdańsk.
Parking na terenie Olivia Business Center jest bezpłatny po godzinie 17:00.

Zapraszamy wszystkie osoby, zainteresowane rozwojem, w kierunku autentycznego i świadomego przywództwa. Spotkanie jest adresowane do kobiet, ale Panów nie wykluczamy

Partnerem spotkania jest Thinking Zone - innowacyjna i praktyczna edukacja

PROWADZĄCE
Malgorzata Kusyk
- Ekspertka zarządzania projektami z ponad 16. letnim doświadczeniem w globalnych projektach i programach w różnych sektorach i branżach. Propagatorka idei zwinności i turkusu. Specjalizuje się w tranzycjach i transformacjach, łącząc w nich podejścia tradycyjne i zwinne. Certyfikowany project manager PMP®/PRINCE2®/AgilePM®, CEO AgilePMO, partner Kozminski Executive Business School, członek Agility Scales Founders Club, Prezes PMI Poland Chapter w latach 2014-2016. Mentor, trener biznesu, wykładowca MBA. Twórca innowacyjnych szkoleń i metodyk z zakresu zarządzania projektami, w tym pierwszej Akademii Transition Managera. To co ją wyróżnia to kreatywność i otwartość na eksperymentowanie, dzięki czemu rozwiązania, które proponuje są unikatowe i dostosowane do potrzeb klienta. W wolnych chwilach rysuje i pisze oraz dzieli się swoimi doświadczeniami na konferencjach w Polsce i na świecie.

Renata Czajkowska - właścicielka HR Concept - firmy zajmującej się doradztwem personalnym. Posiada ponad 20-letnie doświadczenie w zakresie Human Resources, zarówno w globalnych korporacjach, głównie na stanowisku Human Resources Managera. Rozwijała umiejętności w Akademii Coachingu według metodologii ICF przy Agencji Rozwoju Pomorza i uzyskała certyfikację jako coach WIAL Action Learning. W ostatnich latach zbudowała od podstaw dwa start-upy- centrum usług wspólnych oraz globalne centrum usług biznesowych. Prowadziła projekty HR w metodologii jakościowej Six Sigma (certyfikacja Green Belt) w obszarze badania opinii pracowników i outsourcingu procesu rekrutacji. Wdrożyła między innymi: programy rozwoju liderów i talentów, programy mentoringu, systemy ocen pracowniczych, ocen menedżerskich, ocen 360 stopni, wartościowanie stanowisk pracy. Stworzyła wiele narzędzi badawczych - ankiet, wywiadów, grup focusowych. Lubi spędzać czas aktywnie "w drodze". Pasjonuje się tematyką rozwoju, zarządzania energią człowieka (well-being), minimalizmu i praktykami uważności.

Informacja o biletach

  • Bilet normalny
    29 zł
Rejestracja i bilety: http://sklep.agilebiz.pl/

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Moim zdaniem

Ludzie biznesu

Józef Popławski

były prezes zarządu Mostostal Pomorze SA. To inżynier mechanik, który dyplom zdobył na...