• Kino
 • Mapa
 • Ogłoszenia
 • Forum
 • Komunikacja
 • Raport

Kompleksowe usługi pogrzebowe i transport zwłok

21 sierpnia 2022 (artykuł sprzed 2 lat) 

Śmierć najbliższej osoby to czas, gdy często jesteśmy całkowicie rozbici, pogrążeni w smutku i nie wiemy, co zrobić. W takich momentach na wagę złota jest zakład pogrzebowy, który zajmie się wszystkim kompleksowo. Załatwi nie tylko pogrzeb, ale też kremację, transport zwłok czy choćby nekrologi w mediach.W momencie straty bliskiej osoby mało kto ma głowę do formalności pogrzebowych. Dlatego tak ważne jest znalezienie firmy, która świadczy profesjonalne usługi pogrzebowe w Gdańsku i okolicach.

Na szczęście możemy mieć pewność, że w tych trudnych chwilach Zakład Pogrzebowy w Gdańsku zajmie się wszystkim. Działający na rynku funeralnym dom pogrzebowy w Gdańsku organizuje wszystko od A do Z, szanując czas pogrążonej w zadumie rodziny i oszczędzając jej stresu, wynikający z dużej liczby procedur, jakie w takich momentach trzeba spełnić.

Międzynarodowy transport zwłokCoraz częściej zdarza się, że śmierć następuje poza granicami Polski. Wtedy nie lada wyzwaniem jest organizacja transportu zwłok z Niemiec, Anglii czy innych krajów. Dom pogrzebowy Przymorze Gdańsk ma w tej sprawie spore doświadczenie i wypracowane procedury, więc może sprowadzić zwłoki z każdego kraju Europy. W ostatnich miesiącach najczęściej organizowany jest transport zwłok z Norwegii oraz ze Szwecji.

Firma kredytuje też koszty pogrzebu oraz występuje w imieniu klientów o wypłatę zasiłku pogrzebowego z ZUS, KRUS czy MSWiA.

- W momencie straty osoby bliskiej liczba formalności do zorganizowania może być przytłaczająca. Zwłaszcza gdy śmierć nastąpiła za granicą. My zapewniamy transport zmarłych na terenie całej Europy i Polski, a także pełną ofertę usług pogrzebowo-cmentarnych - mówi Kamila Dziurkowska z Zakładu Pogrzebowego Przymorze.
To ważne dla wszystkich, którzy nie chcą o niczym zapomnieć - niezależnie od tego, czy organizują ceremonie wyznaniowe czy pogrzeby świeckie. Także dlatego cena pogrzebu jest w pełni transparentna. Można więc samemu wybrać poszczególne opcje, jak choćby oprawę muzyczną czy mistrza ceremonii, wieńce lub wiązanki pogrzebowe. Nie ma tu ukrytych kosztów, niespodziewanych dopłat itp., za to jest szeroki wybór trumien i urn.

- Nasz doświadczony personel postara się sprostać twoim oczekiwaniom, także tym niestandardowym. Chcemy cię w tym wyręczyć. Dzięki indywidualnemu i pełnemu empatii podejściu cieszymy się bardzo dobrymi opiniami - podkreśla Kamila Dziurkowska z firmy pogrzebowej w Gdańsku.
W ofercie są m.in. tradycyjne pogrzeby, ale też pogrzeb urnowy z kremacją. Kompleksowa obsługa pogrzebów w Gdańsku i Trójmieście obejmuje każdy aspekt organizacji pogrzebu: od rezerwacji terminu pogrzebu, poprzez ceremonię na cmentarzu, po zakup nagrobka oraz nekrologi w mediach. Kremację można przeprowadzić w Gdańsku i okolicach.

Część szpitali w Gdańsku ma podpisane umowy z jedną firmą pogrzebową, ale warto pamiętać o tym, że do niczego to nas nie obliguje, a rodzina ma prawo wybrać inny zakład pogrzebowy bez ponoszenia jakichkolwiek dodatkowych kosztów.

Profesjonalna organizacja pogrzebów:

Zakład Pogrzebowy Przymorze Gdańsk
Międzynarodowy Transport Zwłok


ul. Piastowska 101Mapka
al. Jana Pawła II 21Mapka (vis a vis Szpitala Zaspa)

tel. 58 553 14 27 oraz 512 013 940
e-mail: zpprzymorze@gmail.com

* możliwość dodania komentarzy lub jej brak zależy od decyzji firmy zlecającej artykuł

Opinie (6) ponad 10 zablokowanych

 • (2)

  Memento mori.Wszyscy jesteśmy śmiertelnikami.Jedynie co to ceny za te ceremonie i nagrobek są wysokie,oby podnieśli w końcu zasiłek pogrzebowy obniżony przez PoKonanych.

  • 29 4

  • PO zmniejszyło wiadomo po co. (1)

   Oby teraz łupić obywateli. Nigdy więcej...

   • 5 1

   • bo poszły gigantyczne bezzasadne odszkodowania na tych poległych o świcie

    ot co...

    • 1 0

 • Powinno być prawo umożliwiające rozsypywanie prochów zmarłych do morza, na polu, w lesie i innych miejscach. Ewentualnie powinna być możliwość trzymania prochów bliskich w urnach w domu. Zapewne dużo ludzi skorzystałoby z tej możliwości, a ile by zaoszczędzili.

  • 38 12

 • Nie mam nic do zarzucenia.

  Nie całe dwa miesiące temu pochowałem mamę. Korzystałem z usług tego Zakładu Pogrzebowego " Przymorze". Wszystko zostało załatwione w jednym miejscu, Pani na Piastowskiej była taktowna i nie narzucająca się z jakąkolwiek ofertą. Ze spokojem i cierpliwością doradzała. Byłem tam z polecenia i dalej też polecam.

  • 5 6

 • Wszystkie firmy występują po zasiłek do zus, krus

  Bo to jest dla nich swojego rodzaju zaliczka. Później najdalej do dnia pogrzebu trzeba dopłacić różnicę i nierzadko jest to kilkanaście tyś zł.
  Koszty pogrzebu są tak duże, że to się w głowie mieści. Rozumiem, że trzeba odpowiednio zapłacić osobie, która "opiekuje" się zwłokami w zakładzie, bo to naprawdę trzeba mieć stalową psychikę. Ale reszta? Ludzie robią z nieboszczyka gwiazdę, malują, ubierają w eleganckie gajery, buty, dębowe trumny... Po co to? A zakłady to wykorzystują....

  • 4 2

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Ludzie biznesu

Jacek Kajut

Z wykształcenia inżynier elektryk, zbudował i rozwija jedną z najsilniejszych marek branży komunikacji elektronicznej w Polsce i Europie. Założona w 1988 r. firma VECTOR jest europejskim dostawcą rozwiązań dla dynamicznie rozwijającej się branży telekomunikacyjnej, oferuje zaawansowane systemy wykorzystywane w sieciach stacjonarnych i mobilnych. Firma specjalizuje się w integracji oraz produkcji rozwiązań, które pozwalają operatorom sieci świadczyć usługi multimedialne, takie jak telewizja...

Najczęściej czytane