stat
Wydarzenie już się odbyło

LinkedinLocal - Trójmiasto 7. edycja

Już po raz 7 spotkamy się w O4 Coworking na kolejnej edycji #LinkedinLocal - Trójmiasto.

Wystąpią:
Natalia Wiechowski (#ThinkNatalia) - trenerka Linkedin o polskich korzeniach, jedna z najbardziej rozpoznawalnych twarzy na platformie Linkedin, specjalistka w zakresie budowania marki osobistej i marketingowego wykorzystania LI, gospodyni autorskiego podcastu, kopalnia wiedzy o dobrych praktykach publikowania treści wideo w SM. Świetna prelegentka wdrażająca w praktyce najlepsze wzorce wystąpień publicznych, niezwykle sympatyczna i otwarta osoba.

Temat wystąpienia (język angielski): How to master LinkedIn without wasting time & resources? In this keynote you will learn: Why Linkedin is the new Facebook, How and what to communicate to reach your ideal audience, About 3 essential steps that will get you the results you want.

Piotr Zieliński - dziennikarz, ceniony szkoleniowiec medialny. Właściciel stworzonej przez doświadczonych praktyków mediów agencji doradztwa medialnego MediaLeaders. Jego szkolenia medialne cieszą się ogromną popularnością. Dzieli się na nich niezwykle rzadką wiedzą na temat sposobów przedarcia się do ogólnopolskich mediów z komunikacją biznesową.

Temat wystąpienia: Mediarelations: Jak docierać do mediów z informacjami biznesowymi? Jak formułować temat, którym zainteresują się media, Czego nie lubią dziennikarze, Jak zdobywać niezbędne kontakty i utrzymywać relacje, Złe i dobre praktyki w relacjach z mediami.

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Moim zdaniem

Ludzie biznesu

Monika Płocke

Banking Technology, Head of Change and Technology Capabilities w Nordea Bank AB. Absolwentka...