Inwestycje biurowe i magazynowe

Euro Styl

Locus

Rumia

miejscowość:
Rumia
miejsce:
ul. Dąbrowskiego/Stoczniowców Mapka
deweloper:
Euro Styl
typ zabudowy:
wielorodzinna
metraż:
31 do 87 m2
sprzedaż:
w trakcie 
realizacja:
do I kw. 2022 r. w budowie
forum:
dyskusje o inwestycji
Osiedle Locus będzie położone w Rumi Janowo na rogu ulic Dąbrowskiego i Stoczniowców. Teren osiedla jest usytuowany tuż przy granicy z Gdynią, dzięki czemu szybko będzie można dojechać do centrum tego miasta. Jednocześnie w bezpośrednim sąsiedztwie Osiedla Locus znajduje się urokliwy Park Żelewskiego oraz jezioro Wyspowo, a także pełne zaplecze usługowo - handlowe, szkoły i przedszkola, czyli wszystko czego potrzeba do wygodnego życia w mieście.

Budynki osiedla będą miały pięć-sześć kondygnacji, jasną elewacją i pionowe, metalowe dekoracje przy balkonach. Docelowo na terenie inwestycji powstanie 271 lokali w czterech budynkach. Będą one miały tarasy lub balkony oraz ogródki przynależne do mieszkań na parterze.

Na terenie inwestycji powstanie zielony dziedziniec, który tworzyć będzie miejsce spotkań mieszkańców, a całość dopełniać będą: ozdobna roślinność oraz przydomowe ogródki. Części wspólne będą także wyposażone w wiaty rowerowe i miejsca rekreacyjne zachęcające mieszkańców do wypoczynku na świeżym powietrzu. W centralnym punkcie osiedla stanie także indywidualnie zaprojektowany drogowskaz, który ma zachęcać mieszkańców do odkrywania najciekawszych miejsc w otoczeniu inwestycji.

Docelowo na osiedlu Locus znajdzie się 271 mieszkań w czterech budynkach oraz lokale usługowe w parterach (od strony ul. Stoczniowców). Inwestycja powstaje etapami.

W pobliżu

Zapytaj dewelopera o ofertę

Deweloper: Euro Styl
Polityka prywatności
Jeżeli znalazłeś nieścisłość w prezentowanych materiałach - poinformuj nas:

Więcej na temat tej inwestycji:

Inne inwestycje dewelopera:

Opinie (3)

 • swoja hata

  Będę tam nadużywał alkoholu i wszczynał awantury zwłaszcza w łikendy

  • 3 3

 • nowa hata

  Będzie zarąbiście

  • 1 1

 • Spokojna okolica

  Po odbuorze swojego M. Spokojna okolica, nie ma bloków z wielkiej płyty tuż obok.. Bliziutko park - a dla matki z dzieckiem to duży plus. Blisko sklepy, przedszkola. Dla mnie ok. Stosunek jakości do ceny bardzo na plus. Lubię rumie za ten spokój, za brak bloków z wielkiej płyty ..

  • 0 2

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Moim zdaniem

Ludzie biznesu

Leszek Pankiewicz

Od 2011 prezes zarządu Solwit SA. Aktywnie uczestniczył w rozwoju projektów inwestycyjnych w...