Inwestycje biurowe i magazynowe

SGPM Sp. z o.o.

Łużycka Plus

Gdynia

miejscowość:
Gdynia Mały Kack
dzielnica:
Mały Kack
miejsce:
ul. Łużycka
deweloper:
SGPM Sp. z o.o.
typ zabudowy:
powierzchnia biurowa
metraż:
400 do 5500 m2
sprzedaż:
zakończona 
realizacja:
do I kw. 2014 r. zakończona
forum:
dyskusje o inwestycji
Łużycka Plus to kolejny biurowiec klasy A przy ulicy Łużyckiej w Gdyni. Jest on kontynuacją kompleksu biurowego Łużycka Office Park i znajduje się w jego bezpośrednim sąsiedztwie - po przeciwnej stronie ulicy.

Cztery kondygnacje w budynku dedykowane są powierzchni biurowej, parter - opcjonalnie - usługom medycznym i placówce typu kiosk, na ostatnim piętrze powstał taras z zielenią. Na kondygnacjach biurowych część wewnętrzna poświęcona została na komunikację i sanitariaty, wokół znajduje się otwarta przestrzeń biurowa. Pod budynkiem jest dwupoziomowa hala garażowa z 116 miejscami postojowymi (kolejne 51 wokół budynku).

Elastyczne kształtowanie powierzchni biurowej zapewniają podniesione podłogi modułowe, sufity podwieszane, strefowanie oświetlenia, a komfort pracy w budynku m.in. uchylne okna, wysokiej jakości wykończenie części wspólnych, trzy szybkobieżne ciche windy. Dla dojeżdżających do pracy rowerami przewidziano przebieralnie z prysznicami, miejsca dla jednośladów w hali garażowej.

Budynek wyposażono w dwustronne niezależne zasilanie energetyczne i generator prądotwórczy, nowoczesne systemy wentylacji, system klimatyzacji z free-coolingiem, system nawilżania parowego, instalacje sygnalizacji pożaru, alarmowe, system BMS, 24h ochronę, system telewizji przemysłowej CCTV i system kontroli dostępu.

Dla budynku uzyskano pre-certyfikację BREEAM na poziomie „Bardzo Dobrym” i taki certyfikat obiekt otrzyma na zakończenie realizacji.

Podobnie jak w przypadku sąsiedniego projektu biurowego Łużycka Office Park, autorem koncepcji architektonicznej jest warszawska pracownia AEDAS CE.


Jeżeli znalazłeś nieścisłość w prezentowanych materiałach - poinformuj nas:

Inne inwestycje dewelopera:

Opinie (1)

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

lokalizacja
1
2
3
4
5
infrastruktura
1
2
3
4
5
architektura
1
2
3
4
5
cena / jakość
1
2
3
4
5
STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Moim zdaniem

Ludzie biznesu

Piotr Witek

MBA, ACCA, biegły rewident, Partner Spółki Rewit Księgowi i Biegli Rewidenci, od listopada 2013...