Inwestycje biurowe i magazynowe

SGPM Sp. z o.o.

Łużycka Plus

Gdynia

miejscowość:
Gdynia
dzielnica:
Mały Kack
miejsce:
ul. Łużycka Mapka
deweloper:
SGPM Sp. z o.o.
typ zabudowy:
powierzchnia biurowa
metraż:
400 do 5500 m2
sprzedaż:
zakończona 
realizacja:
do I kw. 2014 r. zakończona
forum:
dyskusje o inwestycji
Łużycka Plus to kolejny biurowiec klasy A przy ulicy Łużyckiej w Gdyni. Jest on kontynuacją kompleksu biurowego Łużycka Office Park i znajduje się w jego bezpośrednim sąsiedztwie - po przeciwnej stronie ulicy.

Cztery kondygnacje w budynku dedykowane są powierzchni biurowej, parter - opcjonalnie - usługom medycznym i placówce typu kiosk, na ostatnim piętrze powstał taras z zielenią. Na kondygnacjach biurowych część wewnętrzna poświęcona została na komunikację i sanitariaty, wokół znajduje się otwarta przestrzeń biurowa. Pod budynkiem jest dwupoziomowa hala garażowa z 116 miejscami postojowymi (kolejne 51 wokół budynku).

Elastyczne kształtowanie powierzchni biurowej zapewniają podniesione podłogi modułowe, sufity podwieszane, strefowanie oświetlenia, a komfort pracy w budynku m.in. uchylne okna, wysokiej jakości wykończenie części wspólnych, trzy szybkobieżne ciche windy. Dla dojeżdżających do pracy rowerami przewidziano przebieralnie z prysznicami, miejsca dla jednośladów w hali garażowej.

Budynek wyposażono w dwustronne niezależne zasilanie energetyczne i generator prądotwórczy, nowoczesne systemy wentylacji, system klimatyzacji z free-coolingiem, system nawilżania parowego, instalacje sygnalizacji pożaru, alarmowe, system BMS, 24h ochronę, system telewizji przemysłowej CCTV i system kontroli dostępu.

Dla budynku uzyskano pre-certyfikację BREEAM na poziomie „Bardzo Dobrym” i taki certyfikat obiekt otrzyma na zakończenie realizacji.

Podobnie jak w przypadku sąsiedniego projektu biurowego Łużycka Office Park, autorem koncepcji architektonicznej jest warszawska pracownia AEDAS CE.


Jeżeli znalazłeś nieścisłość w prezentowanych materiałach - poinformuj nas:

Inne inwestycje dewelopera:

Opinie (1)

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

lokalizacja
1
2
3
4
5
infrastruktura
1
2
3
4
5
architektura
1
2
3
4
5
cena / jakość
1
2
3
4
5
STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Moim zdaniem

Ludzie biznesu

Andrzej Biernacki

Prezes zarządu Ekolan SA. W 1997 roku Andrzej Biernacki i firma EKOL powołali do życia EKOLAN....