Inwestycje biurowe i magazynowe

Polski Holding Nieruchomości

Marina Office

Gdynia

miejscowość:
Gdynia Śródmieście
dzielnica:
Śródmieście
miejsce:
Ul. Hryniewieckiego 10
deweloper:
Polski Holding Nieruchomości
typ zabudowy:
powierzchnia biurowa
sprzedaż:
planowana 
realizacja:
od II kw. 2020 r. planowana
forum:
dyskusje o inwestycji
Biurowce powstaną w Śródmieściu Gdyni. Jest stąd blisko nie tylko do instytucji miejskich i tych związanych z transportem morskim i przemysłem stoczniowym, w zasięgu krótkiego spaceru znajduje się też miejska infrastruktura gastronomiczna i usługowa oraz do nabrzeża - doskonałe miejsce spotkań i spacerów. Rejon miasta, w którym powstaną biurowce w najbliższych latach będzie intensywnie zabudowywany - w okolicy powstanie nowoczesna część gdyńskiego śródmieścia.

Inwestycja zostanie zaprojektowana oraz wyposażona zgodnie z najnowszymi trendami w dziedzinie organizacji przestrzeni pracy. Spokojna i ponadczasowa architektura budynków nada całości indywidualny wyraz. Inspiracją dla zespołu budynków jest muszla ze swoją chropowatą powierzchnią zewnętrzną i gładkim, opalizującym wnętrzem. Pomiędzy budynkami powstanie patio, które będzie miejscem ogólnodostępnym - z przejścia przez patio będą mogli korzystać zarówno najemcy, jak i mieszkańcy Gdyni.

Architektonicznym wyróżnikiem Mariny Office będzie plac przed kompleksem, który będzie pełnił funkcję ogólnodostępnego skweru miejskiego. Uzupełni go mała architektura: zieleń miejska, ławki, kompozycje wodne oraz latarnie. W ramach placu powstanie kilka stref m.in. strefa wypoczynku, aktywnego relaksu latem i lodowisko zimą. W weekendy na placu miejskim możliwa będzie również organizacja targów warzywnych, zdrowej żywności czy jarmarków świątecznych, jak również - dzięki planowanej scenie - imprez masowych i koncertów.

Marina Office będzie składała się z trzech niezależnych pięciokondygnacyjnych budynków biurowych o całkowitej powierzchni najmu około 27 tys. m kw.

Na czterech kondygnacjach powstanie blisko 24 tys. m kw. nowoczesnej powierzchni biurowej oraz ponad 3 tys. m kw. powierzchni handlowej na parterach, gdzie znajdą się m.in. restauracje, kawiarnie i inne lokale usługowe.

W podziemnej części budynków powstanie parking dla 241 samochodów oraz 15 miejsc z możliwością ładowania samochodów elektrycznych. W budynkach powstaną także parkingi rowerowe dla jednośladów.

Kompleks będzie certyfikowany w systemie BREEM na poziomie Very Good.

Projekt powstaje w pracowni S.A.M.I. Architekci Mariusz Lewandowski i Wspólnicy z Warszawy.
Jeżeli znalazłeś nieścisłość w prezentowanych materiałach - poinformuj nas:

Więcej na temat tej inwestycji:

Opinie (1)

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

lokalizacja
1
2
3
4
5
infrastruktura
1
2
3
4
5
architektura
1
2
3
4
5
cena / jakość
1
2
3
4
5
STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Moim zdaniem

Ludzie biznesu

Andrzej Kasprzak

Były prezes zarządu Międzynarodowych Targów Gdańskich. Na stanowiskach kierowniczych pracował...