Inwestycje biurowe i magazynowe

Euro Styl

Mezzo

Gdańsk

miejscowość:
Gdańsk
dzielnica:
Przymorze
miejsce:
ul. Krynicka Mapka
deweloper:
Euro Styl
typ zabudowy:
wielorodzinna
metraż:
38.5 do 78.1 m2
sprzedaż:
zakończona 
realizacja:
do IV kw. 2020 r. zakończona
forum:
dyskusje o inwestycji
Osiedle powstało w tętniącej życiem części Przymorza, w sąsiedztwie dwóch galerii handlowych i w otoczeniu przystanków komunikacji miejskiej. Rozwinięta infrastruktura osiedlowa zapewnia dostęp do przedszkoli, szkół, sklepów, usług, handlu, rozrywki i gastronomii. Na spacer z Mezzo udać się można do parku Reagana i na plażę.

Osiedle składa się będzie z dwóch dziesięciokondygnacyjnych budynków. Powstało w nich w sumie 158 mieszkań. Mieszkańcy parterów mogą korzystać z własnych, kameralnych ogródków, a mieszkańcy wyższych kondygnacji - z przestrzennych loggii i balkonów wyposażonych w szklane lub nieprzezierne balustrady.

Docelowo dla mieszkańców osiedla przewidziano łącznie 138 miejsc postojowych w garażu podziemnym oraz 52 komfortowe miejsca postojowe na terenie osiedla. Wokół budynków powstały także wiaty rowerowe. Na dachach budynków umieszczone zostały fotowoltaiczne ogniwa, pozwalające na ekonomiczne pozyskiwanie energii elektrycznej, a cześć miejsc w hali garażowej posiada możliwość ładowania samochodów elektrycznych.

Na terenie osiedla znajduje się także bezpieczny plac zabaw dla najmłodszych, atrakcyjnie zagospodarowane i indywidualnie zaprojektowane tereny zielone. Dla osób lubiących sportowy tryb życia przewidziano urządzenia street workout - specjalnie wydzielone miejsce, w którym mieszkańcy mogą uprawiać aktywności sportowe.

Autorem projektu budynków jest pracownia Rayss Szymański Architekci.

W pobliżu

Jeżeli znalazłeś nieścisłość w prezentowanych materiałach - poinformuj nas:

Więcej na temat tej inwestycji:

Inne inwestycje dewelopera:

Opinie (3) 1 zablokowana

 • Ceny kosmiczne jak na tę lokalizację... (1)

  Chyba komuś woda sodowa do głowy uderzyła. Tam dookoła ciągle pełno starych magazynów, hal, itp więc póki co nie jest to aż tak droga miejscówa...

  • 19 12

  • 2018 hehe, jak sie zmienilo przez te 3 lata

   te kosmiczne ceny to bylo pewnie 7-8tys za metr. Coz, dzis autor pewnie by z pocalowaniem reki wzial ze dwa w takiej cenie :)

   • 0 0

 • Widok kosztuje

  Fajne widoki są z wysokościowca Spektrum!!! Warte swojej ceny

  • 6 10

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Moim zdaniem

Ludzie biznesu

Maciej Grabski

Przedsiębiorca, inwestor, autor wielu projektów biznesowych. Twórca Olivia Business Centre....