Międzynarodowy konkurs dla start-upów

EIT Digital Challenge to konkurs skierowany do europejskich firm zajmujących się zaawansowanymi technologiami cyfrowymi.
EIT Digital Challenge to konkurs skierowany do europejskich firm zajmujących się zaawansowanymi technologiami cyfrowymi. mat.prasowe

EIT Digital Challenge 2021 to najnowsza edycja międzynarodowego konkursu, który oferuje ogromne wsparcie w rozwoju. Trzy najlepsze firmy otrzymają nagrody pieniężne oraz wsparcie eksperckie o łącznej wartości 250 tys. euro.EIT Digital Challenge to konkurs skierowany do europejskich firm zajmujących się zaawansowanymi technologiami cyfrowymi. Konkurs podzielony jest na pięć obszarów tematycznych: Digital Tech, Digital Cities, Digital Industry, Digital Wellbeing i Digital Finance. Trzy najlepsze firmy otrzymają nagrody o łącznej wartości 250 tys. euro. Termin składania wniosków upływa 10 maja 2021 r. Wszyscy laureaci otrzymają całoroczne i dostosowane do potrzeb wsparcie od EIT Digital Accelerator o wartości 50 tys. euro. Ponadto zwycięzca otrzyma nagrodę pieniężną w wysokości 100 tys. euro.

Konkurs koncentruje się na przedsiębiorstwach typu "deep tech", szeroko definiowanych jako firmy technologiczne, mające zróżnicowaną ofertę produktów i wykorzystujące specjalistyczną technologię, która jest często chroniona lub trudna do odtworzenia.

Więcej informacji na temat konkursu, kryteriów oraz samej rejestracji można znaleźć na stronie: www.eitdigital.eu.

Opinie (1)

  • Jaki ochy achy xD. Byłem kiedyś na rozmowie w pewnym start upie zwanym Leeeetsss deliver, i usłyszałem, że czeka mnie 2 etapowa rekrutacja, z jakimiś kretyńskimi pytaniami typu jakim zwierzęciem chciałbym być, do tego na stanowisko płatne w okolicy minimalnej krajowej na zleceniu + w systemie pracy 24/7... xD

    • 2 0

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Ludzie biznesu

Andrzej Adler

Prezes zarządu i jeden z współzałożycieli DGT, firmy zajmującej się telekomunikacją i...

Najczęściej czytane