Inwestycje biurowe i magazynowe

Atal S.A.

Modern Tower

Gdynia

miejscowość:
Gdynia Wzgórze św. Maksymiliana
dzielnica:
Wzgórze św. Maksymiliana
miejsce:
ul. Kazimierza Górskiego
deweloper:
Atal S.A.
typ zabudowy:
wielorodzinna, inwestycyjna, handel i usługi
metraż:
32 do 122 m2
sprzedaż:
w trakcie 
realizacja:
od III kw. 2018 r. do IV kw. 2021 r. w budowie
forum:
dyskusje o inwestycji
Położenie Modern Tower nieopodal wybrzeża, w otoczeniu Lasów Witomińskich i Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego łączy w sobie wygodę mieszkania w niewielkiej odległości od centrum miasta z bliskością terenów zielonych i rekreacyjnych. Lokalizacja inwestycji umożliwi swobodne korzystanie z uroków nadmorskiego miasta oraz oferty kulturalnej i naukowej całej aglomeracji.

Można stąd szybko dotrzeć do pobliskich centrów biznesowych lub do innych dzielnic Gdyni i całego Trójmiasta – zarówno własnym samochodem, jak i komunikacją miejską z pobliskiego przystanku autobusowego oraz stacji SKM i PKM. Lokalizacja inwestycji przy Drodze Gdyńskiej gwarantuje doskonałe połączenie komunikacyjne do Sopotu i Gdańska oraz na obwodnicę Trójmiasta. W pobliżu znajduje się centrum handlowo-rozrywkowe Riviera oraz funkcjonują liczne sklepy, punkty usługowe, ośrodki zdrowia oraz szkoły i przedszkola.

Siedemnastokondygnacyjny budynek wzniesie się ponad miastem, a z ostatnich pięter rozpościerał się będzie widok na Zatokę Gdańską. Projekt składa się z dwóch części:

  • Mieszkalnej ze 142 lokalami, które znajdą się na piętrach od 8. do 16. Będą one miały powierzchnię od 34,71 do 121,85 m kw. i rozkłady od 1 do 4 pokoi.

  • Aparthotelowej ze 135 apartamentami o metrażu od 31,97 do 79,02 m kw. i rozkładzie od jednego do trzech pokoi, które pozwolą inwestorom stworzyć atrakcyjną i dochodową ofertę wynajmu lokali. Lokale te rozlokowane będą na pietrach od 1. do 7. Istnieje możliwość zakupu nieruchomości na firmę z odliczeniem VAT.

Dodatkowo na parterze budynku znajdzie się 14 lokali usługowych i 30 miejsc postojowych dla ich klientów.

Na parterze budynku zaprojektowano lobby z recepcją i lokale usługowe, w tym klub fitness z siłownią do dyspozycji mieszkańców i gości aparthotelu. Na dachu znajdzie się ogólnodostępny taras z widokiem na panoramę Zatoki Gdańskiej. Klienci będą mogli również nabyć osiem komórek lokatorskich, sześć pomieszczeń na rzadziej używane przedmioty oraz 26 pomieszczeń do przechowywania rowerów.

W budynku powstanie również podziemny garaż z 216 pojedynczymi miejscami postojowymi i 2 rodzinnymi miejscami garażowymi.

Za projekt osiedla odpowiada biuro projektowe HRA Architekci.
Jeżeli znalazłeś nieścisłość w prezentowanych materiałach - poinformuj nas:

Więcej na temat tej inwestycji:

Inne inwestycje dewelopera:

Opinie (9) 1 zablokowana

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

lokalizacja
1
2
3
4
5
infrastruktura
1
2
3
4
5
architektura
1
2
3
4
5
cena / jakość
1
2
3
4
5
STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Moim zdaniem

Ludzie biznesu

Sławomir Halbryt

Odpowiedzialny za wytyczanie kierunków rozwoju SESCOM, określanie zadań strategicznych oraz...