• Kino
 • Mapa
 • Ogłoszenia
 • Forum
 • Komunikacja
 • Raport
stat
Wydarzenie już się odbyło
Aktualna edycja
Morfologia przywództwa
PATRONAT

Morfologia Przywództwa - II Kongres Liderów Nowej Generacji (3 opinie)

Na Morfologii Przywództwa zadajemy pytanie jaki będzie biznesowy lider przyszłości? Wspieramy biznesowe przywództwo oparte na wartościach społecznych bo wierzymy, że tylko tacy liderzy mogą zmieniać świat. Świat, przed którym stoi wiele zagrożeń i wyzwań. Wierzymy, że nie tylko efektywność jest jedynym kluczem do dobrego biznesu. Dopiero efektywność ekonomiczna, połączona z szacunkiem do ludzi oraz naszej planety z całym jej bogactwem, daje szansę na pełny biznesowy sukces.

Zagadką jest jaka będzie przyszła rola człowieka w ekonomii. Z jednej strony nie unikniemy pewnie ogromnych ruchów migracyjnych związanych z przemianami demograficznymi i klimatycznymi. Wyzwaniem dla liderów będzie kwestia - jak zarządzać zespołami ludzi pochodzących z różnych kultur, kręgów językowych i religii. Z drugiej strony sztuczna inteligencja będzie wypierać pracowników o wielu specjalnościach. Czy rozwój nowych, nieznanych dotychczas zawodów zrekompensuje likwidację miejsc pracy spowodowanej inwazją robotów lub inteligentnego oprogramowania? Jak radzić sobie z coraz większą populacją seniorów?

Jaki wpływ powinien mieć świat biznesu na zanieczyszczenie, równowagę klimatyczną i bioróżnorodność w naszym kraju, na naszym kontynencie i na naszej planecie?

Program Morfologii Przywództwa
Pierwszego dnia (14 maj 2019) będziemy poruszali kwestie ogólne, ważne dla wszystkich liderów. Drugi dzień (15 maja 2019) będzie poświęcony na pracę warsztatową, omawianie narzędzi i studia przypadków biznesowych.

Drugi dzień to trzy ścieżki tematyczne pod następującymi hasłami:
• Technologie i przywództwo
• Od hierarchii do partycypacji
• Zespół jest najważniejszy

Wśród prelegentów i występujących pojawią się : Jurek Owsiak, prof. Dariusz Filar, Jacek Kotarbiński, Mateusz Zmyślony, Piotr Bucki, Wojciech Ptak i inni.

SZCZEGÓŁOWY PROGRAM

Więcej informacji można znaleźć na https://www.morfologiaprzywodztwa.pl/   lub  https://www.facebook.com/MorfologiaSprzedazy .

Relacje filmowe z poprzednich edycji są dostępne na kanale kongresu na portalu YouTube  https://www.youtube.com/channel/UCIir-PFLTXbDcIAee3YimOA .

Kongres odbędzie się 14-15 maja 2019 w Gdańsku w Centrum Wystawienniczo-Kongresowym "AMBEREXPO" Gdańsk, ul Żaglowa 11 sala 1C. 

Organizator: 
Cetus Consulting Jacek Czarnowski, 80-852 Gdańsk, ul. Dyrekcyjna 6; NIP: 58 318 01 159
Kwestie merytoryczne i prowadzenie kongresu: 
Jacek Czarnowski email: jacek.czarnowski@sandler.com tel.: 600 401 570

Przeczytaj także

Informacja o biletach

 • Bilet normalny
  699-849 zł
SILVER
699 zł + VAT ZA osobę

- Udział w 2-dniowej konferencji
- Przerwy kawowe
- Materiały konferencyjne

GOLD
849 zł + VAT ZA osobę

- Udział w 2-dniowej konferencji
- Przerwy kawowe
- Lunche
- Materiały konferencyjne
- Upominek

Opinie (3)

 • (1)

  "zespół jest najważniejszy" tak, o ile nie rządzi nim socjopata, bo to najczęstsza choroba przywódców korpo w polsce. cudowne są takie prelekcje, ordo juris w gdyni też pleplali o wartościach chrześcijańskich w biznesie, hipokryzja że zęby bolą

  • 5 1

  • Wiesz, nie wszędzie tak jest. Wszystko to zależy od ludzi. Fakt, jeżeli dyrektor wybiera na liderów socjopatów, to dobrze nie będzie w takiej firmie choćby nie wiem co. A może być cienka firma lub ciągle borykająca się z wewnętrznymi i zewnętrznymi problemami, kótre gdzie indziej są łatwiej rozwiązywane ale mimo to ludziom dobrze się pracuje, bo są traktowani jak ludzie. Tylko tyle lub aż tyle, zależy kto to czyta.

   • 0 0

 • jestem ciekaw o jakim szacunku "myślał" autor ?

  szacunek w nowej generacji to chyba abstrakcja lub ma nową definicję, jestem ciekawy odpowiedzi

  • 0 0

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Moim zdaniem

Ludzie biznesu

Marcin Lewandowski

Prezes zarządu Grupy GPEC, firmy z branży energetycznej. Doświadczenie zdobył na stanowiskach...